/    /    /    /  

Coslys Deodorant náplň citrus 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
197
ks
Bez DPH 163 Kč

Coslys Deodorant náplň citrus 50 ml

Buďte šetrní k přírodě a vyzkoušejte náhradní náplň do svého oblíbeného deodorantu. Roll-on deodorant Coslysosvěžující vůní mandarinky ochrání před vznikem nepříjemného zápachu a zároveň pečuje o jemnou pokožku podpaží. Kombinace bylinných výtažků, éterických olejů a rýžového prášku působí přirozeně antibakteriálně, mírní nadměrné pocení a zanechává podpaží suché a jemné.

Kuličkový deodorant eliminuje pach potu za pomoci esenciálních olejů, výtažků z tužebníku, Aloe vera a rýžového prášku. Tato kombinace účinně zmírní zvýšené pocení i výskyt bakterií na pokožce, zabrání tak rozkladu potu a tím pádem i nepříjemnému zápachu. Roll-on deodorant o namáhanou pokožku pečuje prostřednictvím šťávy z Aloe vera, která má skvělé zklidňující a hojivé účinky.

Složení roll-onu je obohaceno o výtažek z tužebníku, který pokožku zjemňuje a posiluje, a také zklidňující jílovitý minerál bentonit. Vzhledem k jemnému složení bez přidaného alkoholu je deodorant vhodný i pro citlivou pokožku náchylnou k častému podráždění.

Použití: Deodorant aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat. Nepoužívejte na podrážděnou či poškozenou pokožku!

Příprava: Chcete-li vyměnit náplň deodorantu, odšroubujte zadní stranu otáčením doleva. Vyjměte prázdnou lahvičku a umístěte novou otočením doprava.

Coslys Deodorant náplň citrus 50 ml

Buďte šetrní k prírode a vyskúšajte náhradnú náplň do svojho obľúbeného dezodorantu. Roll-on dezodorant Coslys s osviežujúcou vôňou mandarínky ochráni pred vznikom nepríjemného zápachu a zároveň sa stará o jemnú pokožku podpazušia. Kombinácia bylinných výťažkov, éterických olejov a ryžového prášku pôsobí prirodzene antibakteriálne, mierni nadmerné potenie a zanecháva podpazušie suché a jemné.

Guľôčkový dezodorant eliminuje pach potu za pomoci esenciálnych olejov, výťažkov z túžobníka, Aloe vera a ryžového prášku. Táto kombinácia účinne zmierni zvýšené potenie aj výskyt baktérií na pokožke, zabráni tak rozkladu potu a tým pádom aj nepríjemnému zápachu. Roll-on dezodorant sa o namáhanú pokožku stará prostredníctvom šťavy z Aloe vera, ktorá má skvelé upokojujúce a hojivé účinky.

Zloženie roll-onu je obohatené o výťažok z túžobníka, ktorý pokožku zjemňuje a posilňuje, a tiež upokojujúci ílovitý minerál bentonit. Vzhľadom k jemnému zloženiu bez pridaného alkoholu je dezodorant vhodný aj pre citlivú pokožku náchylnú k častému podráždeniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Spiraea Ulmaria Flower Extract1), Triethyl Citrate, Polyglyceryl-4 -Caprate, Propanediol, Xanthan Gum, Oryza Sativa Hull Powder, Polyglyceryl-3 Caprylate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseeddate Ferment, Bentonite, Sodium Caproyl/ Lauroyl Lactyl Lactate, Citrus Aurantium Dulcis Oil1), Citrus Limon Peel Oil1), Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Cocoyl Glutamate, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Rhamnose, Tocopherol, Glucose, Glucuronic Acid, Limonene, Citral, Citronellol, Linalool, Geraniol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/