/    /    /    /  

Nobilis Tilia Deodorant pánský 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Deo kuličky, Deodoranty pro muže, Dárky pro muže
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
259
ks
Bez DPH 214 Kč

Nobilis Tilia Deodorant pánský 50 ml

Pánský rostlinný deodorant Nobilis Tilia s unikátním pozvolným účinkem spolehlivě eliminuje tělesné pachy. S rostoucí tělesnou námahou se zintenzivňuje působení účinných látek a zvyšuje se tak i ochrana proti vzniku nežádoucího zápachu.

Roll on deodorant obsahuje speciální kombinaci tří antimikrobiálních látek ničících bakterie způsobující zápach potu. Ty reagují na zvýšenou tělesnou námahu i teplotu a postupně uvolňují více účinných látek, které zabraňují vzniku zápachu a mají i mírný antiperspirační účinek.

O pokožku podraží se postará hojivý ricinový olej, který zanechává pokožku vláčnou a současně ochráněnou před vznikem drobných zánětů, zatímco kukuřičný škrob napomáhá suchému podpaží. Pánský krémový deodorant nejenom pečuje, ale také aktivně předchází vzniku tělesného zápachu a eliminuje nadměrné pocení.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku dle potřeby.

Tip: Díky složce zinklaktát můžete pro zklidnění podrážděné pokožky nanést deodorant i bezprostedně po holení nebo depilaci.

Nobilis Tilia Deodorant pánský 50 ml

Pánsky rastlinný dezodorant Nobilis Tilia s unikátnym pozvoľným účinkom spoľahlivo eliminuje telesné pachy. S rastúcou telesnou námahou sa zintenzívňuje pôsobenie účinných látok a zvyšuje tak ochrana proti vzniku nežiaduceho zápachu.

Roll-on dezodorant obsahuje špeciálnu kombináciu troch antimikrobiálnych látok ničiacich baktérie spôsobujúce zápach potu. Tie reagujú na zvýšenú telesnú námahu aj teplotu a postupne uvoľňujú viac účinných látok, ktoré zabraňujú vzniku zápachu a majú tiež mierny antiperspiračný účinok.

O pokožku podpazušia sa postará hojivý ricínový olej, ktorý pokožku zanecháva vláčnu a súčasne ochránenú pred vznikom drobných zápalov, zatiaľ čo kukuričný škrob napomáha pri suchom podpazuší. Pánsky krémový deodorant nielen ošetruje, no takisto aktívne predchádza vzniku telesného zápachu a eliminuje nadmerné potenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Zea Mays Starch, Cetyl Alcohol, Triethyl Citrate, Zinc Ricinoleate, Glycerin, Parfum, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Lactylate , Polyglyceryl-5 Oleate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Glyceryl Caprylate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetace, Zinc Lactate, Lactic Acid, Limonene1), Linalool1), Eugenol1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

barva: bílá
konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz