/    /    /    /  

Coslys Deodorant roll-on citrusová zahrada 50 ml

Alum Stone Deodorant

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
270
ks
Bez DPH 223 Kč

Coslys Deodorant roll-on citrusová zahrada 50 ml

Roll on deodorant Coslys Citrusová zahrada pečuje díky přírodnímu složení o jemnou pokožku podpaží a současně vás spolehlivě ochrání před vznikem tělesného zápachu i nadměrným pocením. Jemné složení na bázi kamence a rostlinných výtažků pokožku zjemňuje, regeneruje a chrání před poškozením i dehydratací.

Kuličkový deodorant je natolik účinný a současně jemný k pokožce díky vysokému podílu kamence. Tento minerál působí přirozeně adstringentně a antibakteriálně, účinně tak eliminuje tělesné pachy a současně mírní nadměrné pocení. O zklidnění namáhané pokožky a její výživu se postarají výtažky z Aloe vera společně s extrakty z mandlí a rostlinným glycerinem.  Rostlinné látky zmírní případná podráždění i začervenání, pleť zjemní a posílí ji. Citrusový deodorant není šetrný pouze k pokožce, ale také k životnímu prostředí, neboť jej lze díky praktickému balení opakovaně plnit.

Použití: Aplikujte denně na čisté a suché podpaží.

Coslys Deodorant roll-on citrusová zahrada 50 ml

Roll on dezodorant Coslys Citrusová záhrada sa stará vďaka prírodnému zloženiu o jemnú pokožku podpazušia a súčasne vás spoľahlivo ochráni pred vznikom telesného zápachu aj nadmerným potením. Jemné zloženie na báze kamenca a rastlinných výťažkov pokožku zjemňuje, regeneruje a chráni pred poškodením aj dehydratáciou.

Guľôčkový dezodorant je natoľko účinný a súčasne jemný k pokožke vďaka vysokému podielu kamenca. Tento minerál pôsobí prirodzene adstringentne a antibakteriálne, účinne tak eliminuje telesné pachy a súčasne mierni nadmerné potenie. O upokojenie namáhanej pokožky a jej výživu sa postarajú výťažky z Aloe vera spolu s extraktmi z mandlí a rastlinným glycerínom. Rastlinné látky zmiernia prípadné podráždenie aj začervenanie, pleť zjemnia a posilnia ju. Citrusový deodorant nie je šetrný iba k pokožke, ale aj k životnému prostrediu, pretože ho možno vďaka praktickému baleniu opakovane plniť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Potassium Alum, Saccharomyces Ferment, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oleosomes, Xantan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Glycerin, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/