/    /    /    /  

Coslys Deodorant roll-on divoké květy 50 ml

Alum Stone Deodorant

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
270
ks
Bez DPH 223 Kč

Coslys Deodorant roll-on divoké květy 50 ml

Deodorant roll-on divoké květy Coslys je má krásnou květinovou vůni díky přírodní parfemaci. Kombinuje v sobě bylinné extrakty a éterické oleje s antibakteriálním rýžovým práškem, které pomáhají omezovat tělesný zápach a mírnit tvorbu potu. Nezanechává bílé stopy.

Kuličkový deodorant obsahuje esenciální oleje, výtažky z tužebníku a Aloe verae a rýžový prášek. Tyto suroviny společně pomáhají zmírnit nadměrné pocení i výskyt nepříznivým bakterií na pokožce, čímž předchází tvorbě nepříjemného zápachu. Obsažená šťáva z Aloe navíc výborně pečuje o namáhanou pokožku a má skvělé zklidňující a hojivé účinky.

Složení deodorantu je obohacené o cenný výtažek z tužebníku, který pokožku zjemňuje a posiluje, a také zklidňující jílový minerál bentonit. Jemné složení bez alkoholu je mimořádně vhodné i pro citlivou pokožku, která je náchylná k častému podráždění či zarudnutí.

Použití: Aplikujte denně na čisté a suché podpaží.

Coslys Deodorant roll-on divoké květy 50 ml

Dezodorant roll-on divoké kvety Coslys má krásnu kvetinovú vôňu vďaka prírodnej parfumácii. Kombinuje v sebe bylinné extrakty a éterické oleje s antibakteriálnym ryžovým práškom, ktoré pomáhajú obmedzovať telesný zápach a mierniť tvorbu potu. Nezanecháva biele stopy.

Guľôčkový dezodorant obsahuje esenciálne oleje, výťažky z túžobníka a aloe vera a ryžový prášok. Tieto suroviny spoločne pomáhajú zmierniť nadmerné potenie aj výskyt nepriaznivých baktérií na pokožke, čím predchádzajú tvorbe nepríjemného zápachu. Obsiahnutá šťava z Aloe sa navyše výborne stará o namáhanú pokožku a má skvelé upokojujúce a hojivé účinky.

Zloženie dezodorantu je obohatené o cenný výťažok z túžobníka, ktorý pokožku zjemňuje a posilňuje, a tiež upokojujúci ílový minerál bentonit. Jemné zloženie bez alkoholu je mimoriadne vhodné aj pre citlivú pokožku, ktorá je náchylná k častému podráždeniu či začervenaniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Potassium Alum, Saccharomyces Ferment, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oleosomes, Xantan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Glycerin, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/