/    /    /    /  

Lavera Deodorant sprej mléko a med, Body Spa 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Kategorie: Deodoranty ve spreji
Produktová řada: Lavera Wellness
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Lavera Deodorant sprej mléko a med, Body Spa 75 ml

Deodorant ve spreji Lavera Body Spa pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň ochrání před vznikem tělesného zápachu, zatímco příjemná vůně mléka a medu hýčká smysly. Kvalitní přírodní složení brání vzniku zápachu, aniž by ucpávalo kožní póry a bránilo pokožce dýchat.

Výtažky z vilínu a čajovníku mají výborné antibakteriální schopnosti, a tak účinně brání vzniku zápachu. Pot sám o sobě totiž nezapáchá. Zápach se objevuje až v okamžiku, kdy se dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky. Stačí proto, když čajovník a vilín zlikvidují bakterie, a je po zápachu!

O zklidnění citlivé jemné pokožky podpaží se postará šťáva z Aloe vera. Ta má výborné utišující a zároveň hydratační schopnosti. Obsažené bylinné výtažky v kombinaci s medem a mlékem dodají deodorantu příjemnou nasládlou, a přesto svěží vůni, která člověka doprovází po celý den.

Použití: Sprej aplikujte ráno na suchou čistou pokožku, nejlépe po koupeli, a nechte vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou či poraněnou pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Aqua, Humulus Lupulus Extract1), Camellia Oleifera Leaf Extract1), Hamamelis Virginiana Leaf Water1), Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water1), Tilia Cordata Flower Extract1), Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Mel1), Lac1), Parfum2), Citral2), Citronellol2), Geraniol2), Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Lavera Wellness

Výrobce

Laverana GmbH & Co. KG
Am Weingarten 4
D-30974 Wennigsen
Německo
www.lavera-kosmetika.cz