/    /    /    /  

Faith in Nature Deodorant tuhý Crystal 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhé deodoranty
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Faith in Nature Deodorant tuhý Crystal 100 g

Deodorant tuhý Crystal Faith in Nature využívá antibakteriálních a adstringentních účinků kamence. Krystaly této přírodní sloučeniny se do pokožky nevstřebávají, zůstávají pouze na jejím povrchu a eliminují nadměrné pocení i vznik tělesného zápachu.

Kamenec přirozenou cestou lehce stahuje kožní póry a zároveň působí antibakteriálně, což je jeho nesmírnou výhodou. Pot sám o sobě není cítit, zápach vzniká až ve chvíli, kdy se dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Díky kamenci je ale výskyt bakterií eliminován, a tím pádem ani nevzniká tělesný zápach.

Kamenec si šetrně a přesto účinně poradí se vznikem nepříjemného pachu a zároveň nebude ucpávat kožní póry a podněcovat záněty potních žláz. Navíc, čistě přírodní složení bez přidané parfemace je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku alergiků, atopiků a dalších.

Použití: Krystal navlhčete vodou a naneste na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli.

Faith in Nature Deodorant tuhý Crystal 100 g

Dezodorant tuhý Crystal Faith in Nature využíva antibakteriálnych a adstringentných účinkov kamenca. Kryštály tejto prírodnej zlúčeniny sa do pokožky nevstrebávajú, zostávajú iba na jej povrchu a eliminujú nadmerné potenie aj vznik telesného zápachu.

Kamenec prirodzenou cestou ľahko sťahuje kožné póry a zároveň pôsobí antibakteriálne, čo je jeho nesmiernou výhodou. Pot sám o sebe nie je cítiť, zápach vzniká vo chvíli, keď sa dostane do styku s baktériami na pokožke. Vďaka kamenci je ale výskyt baktérií eliminovaný, a tým pádom ani nevzniká telesný zápach.

Kamenec si šetrne a napriek tomu účinne poradí so vznikom nepríjemného pachu a zároveň nebude upchávať kožné póry a podnecovať zápaly potných žliaz. Navyše, čisto prírodné zloženie bez pridanej parfumácie je vhodné aj pre najcitlivejšiu pokožku alergikov, atopikov a ďalších.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Potassium Alum
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/