/    /    /    /  

Purity Vision Depilační cukrová pasta Bioepil 700 g

Značka:
Množství: 700 g
Další velikosti: 350 g / 275 Kč
Kategorie: Depilace
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
1,0/5 1 hlas

Zboží je trvale vyřazeno.

Purity Vision Depilační cukrová pasta Bioepil 700 g

Depilační cukrová pasta Purity Vision je přírodním prostředkem k odstraňování nežádoucích chloupků. Díky šetrnému složení je možné ji použít na pokožku celého těla včetně citlivých míst. Použití je velmi snadné a zvládne ho doma opravdu každý. Výsledkem je dokonale hladká a sametově jemná pokožka, která vydrží až několik týdnů. 

Depilace cukrovou pastou je méně bolestivá, než u jiných metod, zároveň nedochází tolik k podráždění či zarudnutí kůže. Depilační pasta Purity Vision taktéž obsahuje množství zklidňujících složek, jež zabraňují zcitlivění pokožky. Výtažek z růže pečuje o kůži, tea tree olej má mírné dezinfekční a chladící účinky a heřmánkový olej působí jako vysoce hojivá ingredience a zároveň brání zčervenání pokožky.

Cukrová pasta je ideální pro použití jak doma, tak v salónech a nezpůsobuje ve větší míře zarůstání chloupků. Pokožka je hydratovaná, vyživená a opečovávaná. Zároveň jde o čistě přírodní metodu bez obsahu chemických látek a konzervantů, což snižuje riziko vzniku alergických reakcí a díky obsahu bylinných extraktů je vhodná i pro citlivou kůži. 

Použití: Zahřejte pastu ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě přibližně na tělesnou teplotu. Množství o velikosti ořechu rozetřete po pokožce do vrstvy vysoké cca 2 mm. Nechte několik sekund působit a následně strhněte po směru růstu chloupků.

Tip: Toto balení 700 g vydrží přibližně na 14 depilací celého těla.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Definitivně největší zklamání | 23.8.2015 21:17:29 | Siala

Tak tohle byl pro mě opravdu kolosální debakl... Buď jsem skutečně naprosto neschopná, nebo mám divnou kůži, nebo nevím, ale vyzkoušela jsem jak mikrovlnku tak vodní lázeň, jednou ze zoufalství i mrazák, protože místo homogenní cukrové pasty jako v salonech, kterou se dají vytrhat chloupky se mi mezi prsty matlalo cosi nesložitelného, nekompaktního a rozmazávajícího se... 8 pokusů a ani jeden neskončil sebemenším úspěchem...zkoušela jsem v létě, v zimě, nic nepomohlo... možná zkuste k tomuto produktu nabízet i kurzy... =/

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sucrose, Rosa Borboniana Flower Extract, Aqua, Citric Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Chamomilla Recutita Flower Oil
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Natures Care CZ s.r.o.
Hlavní 15
768 04 Střílky
Česká republika
www.purityvision.cz