/    /    /    /  

Purity Vision Depilační cukrová pasta Bioepil 350 g

Značka:
Množství: 350 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Depilace
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
2,3/5 4 hlasy
Cena
275
ks
Bez DPH 227 Kč

Purity Vision Depilační cukrová pasta Bioepil 350 g

Depilační cukrová pasta Purity Vision je přírodním prostředkem k odstraňování nežádoucích chloupků. Díky šetrnému složení je možné ji použít na pokožku celého těla včetně citlivých míst. Použití je velmi snadné a zvládne ho doma opravdu každý. Výsledkem je dokonale hladká a sametově jemná pokožka, která vydrží až několik týdnů. 

Depilace cukrovou pastou je méně bolestivá, než u jiných metod, zároveň nedochází tolik k podráždění či zarudnutí kůže. Depilační pasta Purity Vision taktéž obsahuje množství zklidňujících složek, jež zabraňují zcitlivění pokožky. Výtažek z růže pečuje o kůži, tea tree olej má mírné dezinfekční a chladící účinky a heřmánkový olej působí jako vysoce hojivá ingredience a zároveň brání zčervenání pokožky.

Cukrová pasta je ideální pro použití jak doma, tak v salónech a nezpůsobuje ve větší míře zarůstání chloupků. Pokožka je hydratovaná, vyživená a opečovávaná. Zároveň jde o čistě přírodní metodu bez obsahu chemických látek a konzervantů, což snižuje riziko vzniku alergických reakcí a díky obsahu bylinných extraktů je vhodná i pro citlivou kůži. 

Použití: Zahřejte pastu ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě přibližně na tělesnou teplotu. Množství o velikosti ořechu rozetřete po pokožce do vrstvy vysoké cca 2 mm. Nechte několik sekund působit a následně strhněte po směru růstu chloupků.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

vyhozené peníze | 12.4.2014 20:28:47 | Jana

Krom toho, že pasta není potřeba ani rozehřívat. Nevytrhá na nohou všechny chloupky. Po těch vytržených se mi udělali zarudlá místa. Během chvíle používání je to celé rozteklé. Další vyhozené peníze. Zlatá žiletka.

Re: vyhozené peníze | 2.6.2015 14:22:47 | Petra

Mám stejnou zkušenost. Špatně se s ní pracuje,roztéká se a nic moc nevytrhne:-(

Re: Re: vyhozené peníze | 11.7.2015 11:36:22 | Jana R.

Přesně tak. Nedoporučuji.

Re: Re: Re: vyhozené peníze | 9.8.2016 15:45:37 | Pavla P.

Nezbývá než souhlasit s dřívějšími argumenty. A to jsem si říkala že dámy asi neumí pracovat s voskem a nechtěla se nechta ovlivnit. Ne děkuji, zůstanu u žiletky.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sucrose, Rosa Borboniana Flower Extract, Aqua, Citric Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Chamomilla Recutita Flower Oil
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Natures Care CZ s.r.o.
Hlavní 15
768 04 Střílky
Česká republika
www.purityvision.cz