/    /    /    /  

Acorelle Depilační proužky na obličej 20 ks

Značka:
Množství: 20 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Depilace
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
245
ks
Bez DPH 202 Kč

Acorelle Depilační proužky na obličej 20 ks

Depilační proužky na obličej Acorelle jsou určeny pro okamžité použití k depilaci obličeje s optimální účinností a dlouhodobým efektem trvajícím 3 - 4 týdny. Proužky jsou obohaceny o výtažek z Aloe vera, který pleť hydratuje, zklidňuje a má lehký chladivý účinek. Azulen obnovuje a reguluje růst chloupků, zatímco arganový a slunečnicový olej pokožku dokonale vyživí a uzamykají v ní hydrataci.

Studený vosk na bázi minerální pryskyřice chrání pokožku citlivou na teplo, a je tedy vhodný i pro citlivou pleť. Azulénový olej odstraní zbytky vosku po depilaci a zároveň má zklidňující a regenerační účinky. Depilační proužky jsou bez alergenů a parabenů, aby byla co nejvíce eliminována intolerance pokožky a minimalizovány kožní reakce.

Použití: Proužky nahřejte mezi dlaněmi. Oddělte proužky od sebe. Proužek aplikujte na požadované místo a jemně masírujte ve směru růstu chloupků. Poté energicky strhněte proužek proti směru růstu chloupků, přičemž dobře přidržte pokožku. Proužek lze použít vícekrát. Po použití proužku aplikujte azulénový olej pro zklidnění pokožky a odstranění zbytků vosku.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Udržujte mimo dosah dětí.

Upozornění: Dodržujte návod k použití. Nepoužívat k jiným než uvedeným účelům. Nepoužívat vnitřně. Vyvarujte se přímého styku se sliznicemi a očima. Nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Nevystavujte se slunečnímu záření nejméně 24 hodin po depilaci.

Acorelle Depilační proužky na obličej 20 ks

Depilačné prúžky na tvár Acorelle sú určené pre okamžité použitie k depilácii tváre s optimálnou účinnosťou a dlhodobým efektom trvajúcim 3 - 4 týždne. Prúžky sú obohatené o výťažok z Aloe vera, ktorý pleť hydratuje, upokojuje a má ľahký chladivý účinok. Azulén obnovuje a reguluje rast chĺpkov, zatiaľ čo arganový a slnečnicový olej pokožku dokonale vyživia a uzamykajú v nej hydratáciu.

Studený vosk na báze minerálnej živice chráni pokožku citlivú na teplo, a je teda vhodný aj pre citlivú pleť. Azulénový olej odstráni zvyšky vosku po depilácii a zároveň má upokojujúce a regeneračné účinky. Depilačné prúžky sú bez alergénov a parabénov, aby bola čo najviac eliminovaná intolerancie pokožky a minimalizované kožné reakcie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Vosk: Glyceryl Rosinate, Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba1), Argania Spinosa Kernel Oil1), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Aloe Barbadensis Leaf Extract1) Péče: Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil1), Parfum
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr