/    /    /    /  

Acorelle Depilační proužky na podpaží a třísla 20 ks

Značka:
Množství: 20 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Depilace
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
245
ks
Bez DPH 202 Kč

Acorelle Depilační proužky na podpaží a třísla 20 ks

Depilační proužky Acorelle na podpaží a třísla snadno odstraní ochlupení z citlivých partií těla. Přírodní vosky společně s rostlinnými oleji chloupky účinně odstraní a současně zabrání podráždění depilované pokožky. Po použití je tak pokožka jemná a vláčná.

Depilační proužky skvěle přilnou k pokožce díky kombinaci borovicové pryskyřice a včelího vosku. Tyto složky jsou dostatečně účinné, aby odstranily i jemné krátké chloupky, přesto pokožku zbytečně nepodráždí. Navíc, depilační proužky obsahují i směs pečujících rostlinných olejů a výtažky z Aloe vera, které pleť zanechají vláčnou a jemnou.

O zklidnění po depilaci se postará závěrečná péče s mandlovým olejem. Pokožku zjemní, zklidní a eliminuje zarudnutí. S depilačními proužky tak snadno a na dlouhou dobu dosáhnete hebké pokožky i na citlivých partiích těla.

Použití: Proužky nahřejte mezi dlaněmi. Aplikujte na požadované místo a jemně masírujte ve směru růstu chloupků. Poté rychle strhněte proti směru růstu chloupků, přičemž dobře přidržte pokožku. Proužek lze použít vícekrát. Po depilaci aplikujte olej pro zklidnění pokožky a odstranění zbytků vosku.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Udržujte mimo dosah dětí.

Upozornění: Dodržujte návod k použití. Nepoužívejte k jiným než uvedeným účelům. Nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Nevystavujte se slunečnímu záření nejméně 24 hodin po depilaci.

Acorelle Depilační proužky na podpaží a třísla 20 ks

Depilačné prúžky Acorelle na podpazušie a slabiny ľahko odstránia ochlpenie z citlivých partií tela. Prírodné vosky spoločne s rastlinnými olejmi chĺpky účinne odstránia a súčasne zabránia podráždeniu depilovanej pokožky. Po použití je tak pokožka jemná a vláčna.

Depilačné prúžky skvele priľnú k pokožke vďaka kombinácii borovicovej živice a včelieho vosku. Tieto zložky dostatočne účinné, aby odstránili aj jemné krátke chĺpky, napriek tomu pokožku zbytočne nepodráždia. Navyše, depilačné prúžky obsahujú aj zmes ošetrujúcich rastlinných olejov a výťažky z Aloe vera, ktoré pleť zanechajú vláčnu a jemnú.

O upokojenie po depilácii sa postará záverečná starostlivosť s mandľovým olejom. Pokožku zjemní, upokojí a eliminuje začervenanie. S depilačnými prúžkami tak ľahko a na dlhú dobu dosiahnete hebkú pokožku aj na citlivých partiách tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glyceryl Rosinate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba (Beeswax)1), Argania Spinosa Kernel Oil1), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Aloe Barbadensis Leaf Extract1) Péče: Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcius Oil1), Parfum (Fragrance)
1) Organic agriculture
i
i

obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr