/    /    /  

Detoxikace léčivými oleji, D.Frej a J.Kuchař 140 stran

Značka:
Množství: 140 stran
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
255
ks
Bez DPH 232 Kč

Detoxikace léčivými oleji, D.Frej a J.Kuchař 140 stran

Chcete se dozvědět o tom, jak lze rostlinné oleje využít k očistě organismu? Pak se pro vás kniha Detoxikace léčivými oleji od Davida Freje a  Jiřího Kuchaře stane praktickým průvodcem, který vás zasvětí do metod, kterými lze zdraví prospěšné oleje využít k účinné detoxikaci. Oleje již tisíce let nalézají své uplatnění jako kosmetický prostředek pro krásnou pokožku, ale skvěle se hodí i pro vnitřní užití, kdy se stávají výborným prostředkem prevence řady onemocnění i celkové očisty organismu.

Kniha vás čtivým způsobem zavede do světa rostlinných olejů, kterými si můžete snadno zpestřit svůj denní režim, a prospět tak svému zdraví. Seznámíte se se způsoby, jak oleje využít pro masáže, výplach úst, očistu nosu či střev, odstranění toxinů z organismu a pro celkové posílení těla i psychiky. MUDr. David Frej zde využívá i své znalosti a zkušenosti z oboru ajurvédy, jejíž techniky lze využít právě při očistě organismu. Publikace podrobně vysvětluje, jak provádět detoxikaci léčivými oleji a jaké účinky si od toho můžete slibovat. Najdete zde základní informace o celkem 21 základních olejích, které lze uplatnit při odstraňování toxinů z těla.

Detoxikace léčivými oleji, D.Frej a J.Kuchař 140 stran

Chcete sa dozvedieť o tom, ako možno rastlinné oleje využiť na očistu organizmu? Potom sa pre vás kniha Detoxikácia liečivými olejmi od Davida Freja a Jiřího Kuchařa stane praktickým sprievodcom, ktorý vás zasvätí do metód, ktorými možno zdraviu prospešné oleja využiť k účinnej detoxikácii. Oleje už tisíce rokov nachádzajú svoje uplatnenie ako kozmetický prostriedok pre krásnu pokožku, ale skvele sa hodia aj pre vnútorné použitie, kedy sa stávajú výborným prostriedkom prevencie mnohých ochorení i celkovej očisty organizmu.

Kniha vás čítavým spôsobom zavedie do sveta rastlinných olejov, ktorými si môžete ľahko spestriť svoj denný režim, a prospieť tak svojmu zdraviu. Zoznámite sa so spôsobmi, ako oleje využiť pre masáže, výplach úst, očistu nosa či čriev, odstránenie toxínov z organizmu a pre celkové posilnenie tela i psychiky. MUDr. David Frej tu využíva aj svoje znalosti a skúsenosti z odboru ajurvédy, ktorej techniky možno využiť práve pri očiste organizmu. Publikácia podrobne vysvetľuje, ako vykonávať detoxikáciu liečivými olejmi a aké účinky si od toho môžete sľubovať. Nájdete tu základné informácie  celkom o 21 základných olejoch, ktoré možno uplatniť pri odstraňovaní toxínov z tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i