/    /    /  

Detoxikace pro dlouhý život, David Frej 176 stran

Značka:
Množství: 176 stran
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
239
ks
Bez DPH 217 Kč

Detoxikace pro dlouhý život, David Frej 176 stran

Detoxikace pro dlouhý život je další knihou MUDr. Davida Freje. Jak už samotný název napovídá, její strany pojednávají o tom, jak pročistit organismus od škodlivých látek. Najdete v ní podrobný popis přípravy na detoxikaci, její druhy, způsoby provádění i mnoho receptů vhodně doplněných bylinami. Detoxikace je v současné době dosti skloňovaným pojmem. V historii přitom nejde o neznámý pojem, ale o pevnou součást prevence a léčby chronických onemocnění.

V knize se nejen dozvíte, co přesně znamená pojem detoxikace, kdy a pro koho je vhodná, ale i to, co jsou škodliviny a kde všude se nacházejí. Autor přibližuje detoxikaci jako výbornou prevenci i léčbu srdečně-cévních chorob, alergií, depresí i dalších problémů vznikajících v důsledku hektického životního stylu i množství škodlivin v našem okolí. Připomíná také, že detoxikace stimuluje samoléčebné schopnosti organismu a že správně provedenou očistou organismu nejen získáme novou energii, ale zároveň příjemně povzbudíme i svou mysl.

Detoxikace pro dlouhý život, David Frej 176 stran

Detoxikácia pre dlhý život je ďalšou knihou MUDr. Davida Freja. Ako už samotný názov napovedá, jej strany pojednávajú o tom, ako prečistiť organizmus od škodlivých látok. Nájdete v nej podrobný opis prípravy na detoxikáciu, jej druhy, spôsoby realizácie aj mnoho receptov vhodne doplnených bylinami. Detoxikácia je v súčasnosti dosť skloňovaným pojmom. V histórii pritom nejde o neznámy pojem, ale o pevnú súčasť prevencie a liečby chronických ochorení.

V knihe sa nielen dozviete, čo presne znamená pojem detoxikácia, kedy a pre koho je vhodná, ale aj to, čo škodliviny a kde všade sa nachádzajú. Autor približuje detoxikáciu ako výbornú prevenciu i liečbu srdcovo-cievnych chorôb, alergií, depresií aj ďalších problémov vznikajúcich v dôsledku hektického životného štýlu aj množstva škodlivín v našom okolí. Pripomína tiež, že detoxikácia stimuluje samoliečebné schopnosti organizmu a že správne vykonanou očistou organizmu nielen získame novú energiu, ale zároveň príjemne povzbudíme aj svoju myseľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i