/    /    /    /  

Diochi Detoxin 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Oči a uši, Játra a žlučník, Klouby a svaly, Bolest hlavy, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Detoxin 50 ml

Kapky Diochi Detoxin využívají síly kombinace bylin, které aktivně pročišťují celý organismus, odvádí z něj škodlivé látky a současně podporují správnou činnost orgánů, jako jsou játra či žlučník. Bylinky pomáhají lépe se vyrovnat s alergiemi, snižují hladinu cholesterolu a také napomáhají zdravé jemné pleti.

Směs bylin Detoxin napomáhá vyplavování usazených škodlivých látek z těla pryč, organismus detoxikuje, a posiluje tak jeho imunitu a odolnost vůči nemocnění. Díky pročišťujícím účinkům také upravuje hladinu cholesterolu v krvi. Obsažené hořčiny zlepšují činnost jater, žlučníku i vylučování žaludečních šťáv, zlepšují trávení a mírní nechutenství.

Pomáhá tělu lépe se vyrovnat s nejrůznějšími projevy alergií. V oblasti psychiky působí kapky lehce sedativně a harmonizačně, jsou tak vhodné pro výbušné a vznětlivé povahy.

Dávkování: Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Diochi Detoxin 50 ml

Kvapky Diochi Detoxin využívajú silu kombinácie bylín, ktorá aktívne prečisťuje celý organizmus, odvádza z neho škodlivé látky a súčasne podporuje správnu činnosť orgánov, ako sú pečeň a žlčník. Bylinky pomáhajú lepšie sa vyrovnať s alergiami, znižujú hladinu cholesterolu a tiež napomáhajú zdravej jemnej pleti.

Zmes bylín Detoxin napomáha pri vyplavovaní usadených škodlivých látok preč z tela, organizmus detoxikuje a posilňuje tak jeho imunitu a odolnosť voči ochoreniam. Vďaka prečisťujúcim účinkom tiež upravuje hladinu cholesterolu v krvi. Obsiahnuté horčiny zlepšujú činnosť pečene, žlčníka aj vylučovanie žalúdočných štiav, zlepšujú trávenie a miernia nechutenstvo.

Pomáha telu lepšie sa vyrovnávať s najrôznejšími prejavmi alergií. V oblasti psychiky pôsobia kvapky ľahko sedatívne a harmonizačne, sú tak vhodné pre výbušné a zápalné povahy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mochna nátržník, Prorostlík čínský, Šišák bajkalský, Gardenie jasmínová, Phyllanthus niruri, Ptačí zob lesklý, Smil písečný, Rdesno mnohokvěté, Smetánka lékařská (3 %) , Ostropestřec mariánský, Řepík lékařský, Pelyněk brotan, Jablečník obecný, Rozrazil lékařský, Jitrocel kopinatý
i
i

konzistence: tekutá
obal: papírový, skleněný
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz