/    /    /    /    /  

Batex Dětská fleecová deka, 801 S 70x100 cm

Značka:
Množství: 70x100 cm
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dětské přikrývky, Speciální přikrývky, Dárky pro miminka
Produktová řada: Batex KIDS
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
290
ks
Bez DPH 240 Kč

Batex Dětská fleecová deka, 801 S 70x100 cm

Dětská fleecová deka od firmy Batex ve smetanovém odstínu s obrázkem kočičky má velmi široké využití. Můžete ji použít do autosedačky, kočárku, dětské postýlky nebo jako měkkou podložku při přebalování či hraní na zemi. Použitý materiál je velice kvalitní, má výborné izolační schopnosti a zároveň je velmi jemný, hebký a příjemný na dotek.

Použitý fleece je z takzvaného micropes vlákna, jenž vyniká svou jemností a zároveň odolností. Nežmolkovatí a praním neztrácí své vlastnosti. Má výbornou schopnost odpuzovat chlad a vlhkost z vnějšku, ale zároveň propouštět přebytečné teplo a vlhkost z vnitřku, takže se vaše miminko nepřehřeje, nezapotí a nehrozí ani nepříjemné zapaření pokožky. Deka je vhodná i pro alergiky.

Fleecovou deku lze prát v pračce při teplotě do 30 °C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětská fleecová deka, 801 S 70x100 cm

Detská fleecová deka od firmy Batex v smotanovom odtieni s obrázkom mačičky má veľmi široké využitie. Môžete ju použiť do autosedačky, kočíka, detskej postieľky, alebo ako mäkkú podložku pri prebaľovaní či hraní na zemi. Použitý materiál je veľmi kvalitný, má výborné izolačné schopnosti a zároveň je veľmi jemný, hebký a príjemný na dotyk.

Použitý fleece je z tzv. MicroPES vlákna, ktoré vyniká svojou jemnosťou a zároveň odolnosťou. Nežmolí sa a praním nestráca svoje vlastnosti. Má výbornú schopnosť odpudzovať chlad a vlhkosť zvonku, ale zároveň prepúšťať prebytočné teplo a vlhkosť zvnútra, takže sa vaše bábätko neprehreje, nespotí a nehrozí ani nepríjemné zaparenie pokožky. Deka je vhodná aj pre alergikov.

Fleecovú deku možno prať v práčke pri teplote do 30 °C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Fleece
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: fleece
produktové řady: Batex KIDS

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz