/    /    /    /  

Batex Dětská podložka Paspule, 227M

Značka:
Množství: 100x140 cm, 0.2 kg
Kategorie: Podložky, Dětské podložky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Dětská podložka Paspule, 227M

Batex Dětská podložka Paspule má široké spektrum využití a stane se nezbytným pomocníkem při každodenní péči o vaše děťátko. Je plněná tenkou vrstvou kvalitního polyesterového dutého vlákna, které je vyráběno nejnovější technologií, jenž se uplaňuje v produkci syntetických vláken. Díky tomu je tato podložka mimořádně lehká a vhodná i pro cestování.

Kvalitní vlákno zaručuje perfektní vlastnosti tohoto výrobku. Podložka je antialergická a nedráždí pokožku ani dýchací cesty. Vyniká vysokou absorbční schopností, avšak zároveň je dokonale prodyšná a nezpůsobuje zapaření pokožky či její zarudnutí. Využijete ji jak při přebalování vašeho děťátka, tak jako tepelnou izolaci při převlékání. Můžete ji také vložit do kočárku či postýlky či rozložit kdekoliv jako deku na hraní.

Výrobky firmy Batex pocházejí z české produkce a vynikají pečlivou kvalitou zpracování a těmi nejlepšími materiály. Jsou proto vhodné i pro ty nejmenší a zpříjemňují tak čas strávený s vaším miminkem. Podložky a polštářky pro děti jsou vyráběny s maximálním ohledem na požadavky dětského těla a pokožky, a díky veselým vzorům skvěle ladí s vaší daší výbavou pro miminko.

hmotnost: 0,2 kg
rozměry: 140x100 cm
náplň: duté vlákno
povrchový materiál: 100% bavlna
barevná provedení: světle modrá se vzorem

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Duté vlákno
i
i

lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: duté vlákno

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz