/    /    /    /    /  

Batex Dětská přikrývka z dutého vlákna, 224 B/M/R

Značka:
Množství: 90x130 cm, 0.5 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Dětské přikrývky, Klasické přikrývky
Produktová řada: Batex ALLERGY, Batex KIDS
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
520
ks
Bez DPH 430 Kč

Batex Dětská přikrývka z dutého vlákna, 224 B/M/R

Dětská přikrývka z dutého vlákna Batex respektuje teplotní požadavky citlivé dětské pokožky a ihned se jim přizpůsobuje. Je plněna vysoce kvalitním mykaným dutým vláknem, které zaručuje dokonalý komfort pro vaše děťátko. Tato přikrývka je vhodná pro celoroční použití a její údržba je velice snadná.

Duté vlákno nabízí maximální prodyšnost těchto dětských přikrývek a minimalizuje zapaření pokožky. Vaše děťátko tak bude po celou noc v suchém a příjemném prostředí. Přikrývka je zároveň velmi lehká a přenosná, využijete ji jak do dětské postýlky, tak do kočárku.

Mimořádná kvalita zpracování a český původ činí Batex jednou z nejlepších značek na našem trhu v oboru lůžkovin. Nabízí nepřeberné množství produktů pro pohodlí dětí i dospělých a napomáhá tak prohloubit váš odpočinek a relaxaci. Tato jemná přikrývka s povrchem z příjemné tkaniny v kombinaci bavlna/polyester jistě zaručí vašemu děťátku ty nejkrásnější sny.

Dětskou přikrývku lze bez obav prát v pračce až do teploty 95°C. Tím je zaručena úplná likvidace roztočů či jakýchkoliv dalších alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětská přikrývka z dutého vlákna, 224 B/M/R

Detská prikrývka z dutého vlákna Batex rešpektuje teplotné požiadavky citlivej detskej pokožky a ihneď sa im prispôsobuje. Je plnená vysoko kvalitným mykaným dutým vláknom, ktoré zaručuje dokonalý komfort pre vaše dieťatko. Táto prikrývka je vhodná na celoročné použitie a jej údržba je veľmi jednoduchá.

Duté vlákno ponúka maximálnu priedušnosť týchto detských prikrývok a minimalizuje zaparenie pokožky. Vaše dieťatko tak bude po celú noc v suchom a príjemnom prostredí. Prikrývka je zároveň veľmi ľahká a prenosná, využijete ju ako do detskej postieľky, tak aj do kočíka. Možno ju prať až do teploty 95 °C, čím je zaručená úplná likvidácia roztočov.

Mimoriadna kvalita spracovania a český pôvod robí Batex jednou z najlepších značiek na našom trhu v oblasti lôžkovín. Ponúka bohaté množstvo produktov pre pohodlie detí aj dospelých a napomáha tak prehĺbiť váš oddych a relax. Táto jemná prikrývka s povrchom z príjemnej tkaniny v kombinácii bavlna/polyester iste zaručia vášmu dieťatku tie najkrajšie sny.

Detskú prikrývku možno bez obáv prať v práčke až do teploty 95 °C. Tým je zaručená úplná likvidácia roztočov či akýchkoľvek ďalších alergénov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Duté vlákno, Polyester
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz