/    /    /    /    /  

Batex Dětská zavinovačka, 229 S

Značka:
Množství: 80x80 cm, 0.1 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Dětské zavinovačky
Produktová řada: Batex ALLERGY, Batex KIDS
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
470
ks
Bez DPH 388 Kč

Batex Dětská zavinovačka, 229 S

Dětská zavinovačka Batex vyrobená pečlivým postupem z těch nejkvalitnějších základních materiálů je skvělým pomocníkem pro péči o vaše miminko. Zavinovačka je plněná syntetickým vláknem s inovovanou technologií výroby, která klade maximální důraz na pohodlí a skvělé uživatelské vlastnosti. Je skutečně lehká, a proto vhodná i na cestování.

Toto syntetické vlákno je mimořádně prodyšné a okamžitě odvádí přebytečnou vlhkost. Miminko se tak v zavinovačce nezapaří a materiál udrží jeho pokožku dlouhodobě v suchu. Vlákno je vhodné také pro alergiky a má výjimečné absorpční vlastnosti. Povrchovým materiálem je čistá bavlna a fleece. Tato kombinace nedráždí kůži a je velmi příjemná na dotek.

Zavinovačka pevně obemkne tělo vašeho děťátka a navodí mu pocit bezpečí podobný tomu, jaký mělo v maminčině bříšku. Díky pohodlnému zapínání na suchý zip je její použití opravdu snadné a rychlé. Zavinovačka se také jednoduše udržuje praním v pračce do teploty 30°C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětská zavinovačka, 229 S

Detská zavinovačka Batex vyrobená starostlivým postupom z tých najkvalitnejších základných materiálov je skvelým pomocníkom v starostlivosti o vaše bábätko. Zavinovačka je plnená syntetickým vláknom s inovovanou technológiou výroby, ktorá kladie maximálny dôraz na pohodlie a skvelé užívateľské vlastnosti. Je skutočne ľahká a preto vhodná aj na cestovanie.

Toto syntetické vlákno je mimoriadne priedušné a okamžite odvádza prebytočnú vlhkosť. Bábätko sa tak v zavinovačke nezaparí a materiál udrží jeho pokožku dlhodobo v suchu. Vlákno je vhodné tiež pre alergikov a má výnimočné absorpčné vlastnosti. Povrchovým materiálom je čistá bavlna a fleece. Táto kombinácia nedráždi kožu a je veľmi príjemná na dotyk.

Zavinovačka pevne obomkne telo vášho dieťatka a navodí mu pocit bezpečia podobný tomu, aký malo v maminom brušku. Vďaka pohodlnému zapínaniu na suchý zips je jej použitie naozaj ľahké a rýchle. Zavinovačka sa tiež jednoducho udržiava praním v práčke do teploty 30 °C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Fleece, Duté vlákno
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna, fleece
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz