/    /    /    /    /  

Batex Dětská zavinovačka s pevnými zády, 230 S

Značka:
Množství: 80x80 cm, 0.1 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Dětské zavinovačky, Dárky pro miminka
Produktová řada: Batex ALLERGY, Batex KIDS
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
780
ks
Bez DPH 645 Kč

Batex Dětská zavinovačka s pevnými zády, 230 S

Dětská zavinovačka Batex je praktický výrobek, který využijete při každodenní péči o vaše miminko. Můžete ji vkládat do kočárku či postýlky a díky nízké hmotnosti se snadno přenáší. Je vhodná také na cestování a dodává vašemu děťátku pocit bezpečí. Těsně obepne jeho tělo a miminko se cítí podobně jako v maminčině bříšku.

Zavinovačka je plněná tenkou vrstvou inovovaného umělého vlákna, které je špičkou ve výrobě syntetických vláken. Je maximálně prodyšné, proto ihned odvádí vlhkost z povrchu pokožky a brání jejímu zapaření. Zároveň vyniká svými antialergickými vlastnostmi a nedráždí dýchací cesty vašeho děťátka.

Povrchovým materiálem je stoprocentní bavlna a fleece. Tato kombinace působí velmi příjemně a je vhodná i pro citlivou pokožku těch nejmenších. Díky postrannímu zapínání na suchý zip se zavinovačka snadno a rychle používá. Velmi snadno se navíc udržuje praním v pračce do teploty 30°C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětská zavinovačka s pevnými zády, 230 S

Detská zavinovačka Batex je praktický výrobok, ktorý využijete pri každodennej starostlivosti o vaše bábätko. Môžete ju vkladať do kočíka či postieľky, a vďaka nízkej hmotnosti sa ľahko prenáša. Je vhodná tiež na cestovanie a dodáva vášmu dieťatku pocit bezpečia. Tesne obopne jeho telo a bábätko sa cíti podobne ako v maminkinom brušku.

Zavinovačka je plnená tenkou vrstvou inovovaného umelého vlákna, ktoré je špičkou vo výrobe syntetických vlákien. Je maximálne priedušné, preto ihneď odvádza vlhkosť z povrchu pokožky a bráni jej zapariť sa. Zároveň vyniká svojimi antialergickými vlastnosťami a nedráždi dýchacie cesty vášho dieťatka.

Povrchovým materiálom je stopercentná bavlna a fleece. Táto kombinácia pôsobí veľmi príjemne a je vhodná aj pre citlivú pokožku tých najmenších. Vďaka postrannému zapínaniu na suchý zips sa ľahko a rýchlo používa. Veľmi ľahko sa navyše udržuje praním v práčke do teploty 30 °C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Fleece, Duté vlákno
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna, fleece
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz