/    /    /    /  

Acorelle Dětský balzám na dásně 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Lékárnička pro miminka, Přírodní lékárna pro děti
Produktová řada: Acorelle Pour Bébé
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
197
ks
Bez DPH 163 Kč

Acorelle Dětský balzám na dásně 30 ml

Dětský balzám na dásně Acorelle působí příznivě na dásně a celou ústní dutinu díky obsaženým bylinným výtažkům. Pomáhá zmírnit bolestivost a svědění, které doprovází růst nových zoubků. Obsahuje vysoké procento termální vody a extrakt z heřmánku a proskurníku, které zklidňují dásně podrážděné růstem zoubků. Heřmánek má totiž hojivé, zklidňující a antibakteriální účinky, stejně tak jako extrakt z proskurníku, který dásně léčí. Zubní balzám má přirozeně sladkou chuť díky výtažku ze stévie, takže bude chuťově příjemný i těm nejmenším dětem. 

Růst zubů je pro miminka často velice nepříjemný. Proto je vhodné používat balzám na dásně kdykoli během potřeby, protože dokáže zmírnit bolestivé projevy spojené s prořezáváním zubů a zajistí úlevu nejen miminku, které díky tomu nebude tak často plakat, ale i zbytku rodiny.

Použití: Čistým prstem namažte na dásně miminka jemnou masáží tak často, jak je nutné.

Acorelle Dětský balzám na dásně 30 ml

Detský balzam na ďasná Acorelle pôsobí priaznivo na ďasná a celú ústnu dutinu vďaka obsiahnutým bylinným výťažkom. Pomáha zmierniť bolestivosť a svrbenie, ktoré sprevádza rast nových zúbkov. Obsahuje vysoké percento termálnej vody a extrakt z harmančeka a ibiša, ktoré upokojujú ďasná podráždené rastom zúbkov. Harmanček má totiž hojivé, upokojujúce a antibakteriálne účinky, rovnako tak ako extrakt z ibiša, ktorý ďasná lieči. Zubný balzam prirodzene sladkú chuť vďaka výťažku zo stévie, takže bude chuťovo príjemný aj tým najmenším deťom.

Rast zubov je pre bábätká často veľmi nepríjemný. Preto je vhodné používať balzam na ďasná kedykoľvek počas potreby, pretože dokáže zmierniť bolestivé prejavy spojené s prerezávaním zubov a zaistí úľavu nielen bábätku, ktoré vďaka tomu nebude tak často plakať, ale aj zvyšku rodiny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Cellulose Gum, Gluconolactone, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Althaea Officinalis Root Extract1), Anthemis Nobilis Flower Extract1), Stevia Rebaudiana Extract, Calcium Gluconate
1) Organic agriculture
i
i

obal: plastový
produktové řady: Acorelle Pour Bébé

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr