/    /    /    /    /  

Batex Dětský fusak z dutého vlákna, 226 S

Značka:
Množství: 55x80 cm, 0.5 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Dětské nánožníky
Produktová řada: Batex ALLERGY, Batex KIDS
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1190
ks
Bez DPH 983 Kč

Batex Dětský fusak z dutého vlákna, 226 S

Dětský fusak Batex z dutého vlákna je výbornou pomůckou do kočárku na každodenní použití. Je mimořádně měkký a zaručí vašemu děťátku pohodlí po celý den. Je vyroben těmi nejmodernějšími technologiemi za použití kvalitního syntetického dutého vlákna, které zaručí perfektní izolaci a uchová vaše miminko dlouhodobě v teple.

Duté vlákno je také maximálně prodyšné, proto nedochází k zapaření pokožky či nadměrnému pocení. Má takřka nulovou prašnost, a proto je velice vhodné také pro alergiky či astmatiky. Po obou stranách fusaku je našitý praktický zip pro rychlé použití. Díky tkaničkám po obvodu otvoru na hlavičku miminka se dá snadno utáhnout či povolit, a přizpůsobit aktuální situaci. Povrch fusaku je tvořen z jedné strany měkkým fleecem a z druhé strany snadno udržovatelnou šusťákovinou.

Snímatelný potah fusaku lze prát v pračce při teplotě do 30 °C. Vnější materiál potahu lze navíc při znečištění snadno omýt vodou. Vložku u dutého vlákna můžete bez obav prát v pračce až do teploty 95 °C. Vysoká teplota zajistí dokonalou čistotu a účinně odstraní alergeny.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětský fusak z dutého vlákna, 226 S

Detský fusak Batex z dutého vlákna je výbornou pomôckou do kočíka na každodenné použitie. Je mimoriadne mäkký a zaručí vášmu dieťatku pohodlie po celý deň. Je vyrobený tými najmodernejšími technológiami za použitia kvalitného syntetického dutého vlákna, ktoré zaručí perfektnú izoláciu a uchová vaše bábätko dlhodobo v teple.

Duté vlákno je tiež maximálne priedušné, preto nedochádza k zapareniu pokožky či nadmernému poteniu. Má takmer nulovú prašnosť a preto je veľmi vhodné tiež pre alergikov či astmatikov. Po oboch stranách fusaku je našitý praktický zips pre rýchle použitie. Vďaka šnúrkam po obvode otvoru na hlavičku bábätka sa dá ľahko utiahnuť či povoliť a prispôsobiť aktuálnej situácii. Povrch fusaku je tvorený z jednej strany mäkkým fleecom a z druhej strany ľahko udržiavateľnou šušťakovinou.

Snímateľný poťah fusaku možno prať v práčke pri teplote do 30 °C. Vonkajší materiál poťahu možno navyše pri znečistení jednoducho omyť vodou. Vložku z dutého vlákna môžete bez obáv prať v práčke až do teploty 95 °C. Vysoká teplota zaistí dokonalú čistotu a účinne odstráni alergény.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Duté vlákno, Fleece, Šusťákovina
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povlak: fleece, šusťákovina
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz