/    /    /    /    /  

Acorelle Dětský mycí gel 400 ml

Značka:
Množství: 400 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sprchové gely, Šampony pro nejmenší, Dětské šampony, Dětské srpchové gely
Produktová řada: Acorelle Pour Bébé
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
359
ks
Bez DPH 297 Kč

Acorelle Dětský mycí gel 400 ml

Mycí gel pro miminka Acorelle je speciálně vyvinut pro splnění vysokých nároků jemné dětské pokožky a vlasů. Mycí gel je hypoalergenní, neobsahuje mýdlo a pokožku nejen šetrně myje, ale zároveň o ni i pečuje a zabraňuje jejímu vysušení. Díky šťávě z Aloe vera a chrpové květové vodě pokožku nejen čistí, ale současně se stará i o její hydrataci a zklidnění.

Aloe pleť hydratuje, osvěžuje a mírní podráždění a navíc má lehce chladivý účinek, zatímco chrpa zajistí pleti dostatek osvěžení, mírní otoky a podráždění. Mycí gel obsahuje vysoké procento termální vody, která respektuje potřeby citlivé dětské pokožky a vlasů. Vzhledem k tomu, že mycí gel neobsahuje mýdlo a je hypoalergenní, zbytečně pokožku nedráždí a nepřesušuje, takže gel můžete bez obav použít k mytí dětské pokožky každý den, kdykoli je potřeba.

Použití: Malé množství gelu naneste do dlaně a poté aplikujte na vlhkou pokožku a vlasy miminka. Dobře opláchněte vodou.

Upozornění: Vyvarujte se přímého styku se sliznicemi a očima. Udržujte mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně.

Acorelle Dětský mycí gel 400 ml

Umývací gél pre bábätká Acorelle je špeciálne vyvinutý pre splnenie vysokých nárokov jemnej detskej pokožky a vlasov. Umývací gél je hypoalergénny, neobsahuje mydlo a pokožku nielen šetrne umýva, ale zároveň sa o ňu aj stará a zabraňuje jej vysušeniu. Vďaka šťave z Aloe vera a nevädzovej kvetovej vode pokožku nielen čistí, ale súčasne sa stará aj o jej hydratáciu a upokojenie.

Aloe pleť hydratuje, osviežuje a mierni podráždenie a navyše má ľahko chladivý účinok, zatiaľ čo nevädza zaistí pleti dostatok osvieženia, mierni opuchy a podráždenie. Umývací gél obsahuje vysoké percento termálnej vody, ktorá rešpektuje potreby citlivej detskej pokožky a vlasov. Vzhľadom na to, že umývací gél neobsahuje mydlo a je hypoalergénny, zbytočne pokožku nedráždi a nepresušuje, takže gél môžete bez obáv použiť na umývanie detskej pokožky každý deň, kedykoľvek je potreba.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Centaurea Cyanus Flower Water1), Decyl Glucoside, Glycerin, Parfum, Xanthan Gum, Inulin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
produktové řady: Acorelle Pour Bébé

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr