/    /    /    /    /  

Saloos Dětský olej Nosánek 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Lékárnička pro miminka, Přírodní lékárna pro děti
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
101
ks
Bez DPH 83 Kč

Saloos Dětský olej Nosánek 10 ml

Dětský olej Saloos Nosánek je mimořádně jemnou kombinací přírodních olejů, které slouží k šetrné péči o pokožku nosu a jejího okolí. Je výborný například při rýmě, kdy pokožku zklidňuje a chrání před vysoušením. Zároveň usnadňuje čištění dětského nosíku a díky obsaženým éterickým olejům z eukalyptu či jedle má výborné aromaterapeutické účinky při nachlazení.

Olej má praktický aplikátor s kapátkem, a snadno se tak dávkuje. Esenciální oleje z jedle a eukalyptu pomáhají usnadňovat dýchaní při rýmě či dýchacích potížích a působí antisepticky. Směs mandlového, olivového a slunečnicového oleje perfektně zregeneruje, zjemní a zvláční pokožku nosu, která bývá při rýmě vysušená. Výtažky z rozmarýny a měsíčku výborně zklidňují podráždění a mají hojivé účinky.

 

Použití: Malé množství oleje naneste na pokožku nosu a jeho okolí a jemně vmasírujte. Opakujte dle potřeby.

Saloos Dětský olej Nosánek 10 ml

Detský olej Saloos Noštek je mimoriadne jemná kombinácia prírodných olejov, ktorá slúžia k šetrnej starostlivosti o pokožku nosa a jej okolia. Je výborný napríklad pri nádche, kedy pokožku upokojuje a chráni pred vysúšaním. Zároveň uľahčuje čistenie detského nošteka a vďaka obsiahnutým éterickým olejom z eukalyptu či jedle výborné aromaterapeutické účinky pri nachladnutí.

Olej má praktický aplikátor s kvapkadlom, a ľahko sa tak dávkuje. Esenciálne oleje z jedle a eukalyptu pomáhajú uľahčovať dýchanie pri nádche či dýchacích ťažkostiach a pôsobia antisepticky. Zmes mandľového, olivového a slnečnicového oleja perfektne zregeneruje, zjemní a zvláčni pokožku nosa, ktorá býva pri nádche vysušená. Výťažky z rozmarínu a nechtíka výborne upokojujú podráždenie a majú hojivé účinky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Parfum1), Tocopherol, Linalool1), Limonene1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový, skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz