/    /    /    /  

Saloos Dětský olej První zoubek 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Lékárnička pro miminka, Přírodní lékárna pro děti, Dárky pro miminka
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Saloos Dětský olej První zoubek 10 ml

Dětský olej Saloos První zoubek v sobě spojuje rostlinné a esenciální oleje, které ulevují od bolesti při prořezávání prvních zoubků. Působí protizánětlivě a lehce analgeticky, zmírňuje bolest a usnadňuje prořezávání.

Olej První zoubek je vhodným pomocníkem při prořezávání prvních mléčných zubů. Obsahuje totiž kombinaci jemných rostlinných olejů, výtažky z rozmarýnu a protizánětlivé esenciální oleje. Uleví od bolesti, usnadní prořezávání zoubků a dopřejí tak miminku i vám klidnější spánek. Rozmarýn působí antibakteriálně a hojivě, eliminuje riziko zanícení dásně a sliznice. Podporuje zacelení a rychlejší zahojení drobných ranek. Olej je tak vhodný pro pravidelnou masáž dásně, uleví od bolesti a zmírní otoky.

Použití: Pár kapek oleje vmasírujte do dásně i zevně na tvář. Vhodné pro miminka již od 9. týdne.

Saloos Dětský olej První zoubek 10 ml

Detský olej Saloos Prvý zúbok v sebe spája rastlinné a esenciálne oleje, ktoré uľavujú od bolesti pri prerezávaní prvých zúbkov. Pôsobí protizápalovo a ľahko analgeticky, zmierňuje bolesť a uľahčuje prerezávanie.

Olej Prvý zúbok je vhodným pomocníkom pri prerezávaní prvých mliečnych zubov. Obsahuje totiž kombináciu jemných rastlinných olejov, výťažky z rozmarínu a protizápalové esenciálne oleje. Uľaví od bolesti, uľahčí prerezávanie zúbkov a dopraje tak bábätku i vám pokojnejší spánok. Rozmarín pôsobí antibakteriálne a hojivo, eliminuje riziko zanietenia ďasien a sliznice. Podporuje zacelenie a rýchlejšie zahojenie drobných raniek. Olej je tak vhodný pre pravidelnú masáž ďasien, uľaví od bolesti a zmierni opuchy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Chinensis Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Parfum1), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol, Limonene1), Linalool1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz