/    /    /    /    /  

Faith in Nature Dětský pěnivý mycí gel levandule 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dětské srpchové gely
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Faith in Nature Dětský pěnivý mycí gel levandule 250 ml

Dětský pěnivý mycí gel levandule Faith in Nature je velmi vhodný pro jemnou dětskou pokožku, kterou šetrně umyje a zároveň ji díky vůni levandulových kvítků příjemně provoní. Levandulový olej zároveň působí příznivě na pokožku celého těla, o kterou spolu s obsaženou mořskou solí pečuje již při koupeli.

Mycí gel díky šetrným mycím složkám umyje jemnou dětskou pokožku tak, že ji nijak nepodráždí a zanechá ji přirozeně hebkou. Mořská sůl pomáhá pokožku zklidňovat a chrání ji před vyrážkami či zarudnutím. Levandulový olej je rovněž známý pro své zklidňující účinky, zmírňuje alergické projevy a podporuje usínání, díky čemuž je jako dělaný pro večerní koupel před ulehnutím do postýlky.

Použití: Malé množství gelu naneste na vlhkou pokožku, jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte čistou vodou. Vyhněte se oblasti obličeje, abyste předešli podráždění oči.

Faith in Nature Dětský pěnivý mycí gel levandule 250 ml

Detský penivý mycí gél levanduľa Faith in Nature je veľmi vhodný pre jemnú detskú pokožku, ktorú šetrne umyje a zároveň ju vďaka vôni levanduľových kvietkov príjemne prevonia. Levanduľový olej zároveň pôsobí priaznivo na pokožku celého tela, o ktorú sa spolu s obsiahnutou morskou soľou stará pri kúpeli.

Mycí gél vďaka šetrným mycím zložkám umyje jemnú detskú pokožku tak, že ju nijako nepodráždi a zanechá ju prirodzene hebkú. Morská soľ pomáha pokožku upokojovať a chráni ju pred vyrážkami či začervenaním. Levanduľový olej je tiež známy pre svoje upokojujúce účinky, zmierňuje alergické prejavy a podporuje zaspávanie, vďaka čomu je ako stvorený pre večerný kúpeľ pred spaním do postieľky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Ammonium Laureth Sulfate, Maris Sal, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Lavandula Hybrida Oil1), Lavandula Angustifolia Oil, Tocopherol, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Citric Acid, Anthocyanins, Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/