/    /    /    /    /  

Batex Dětský polštářek z dutého vlákna, 225 B/M/R

Značka:
Množství: 60x45 cm, 0.2 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Klasické polštáře, Dětské polštáře
Produktová řada: Batex ALLERGY, Batex KIDS
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
180
ks
Bez DPH 149 Kč

Batex Dětský polštářek z dutého vlákna, 225 B/M/R

Dětský polštář Batex z dutého vlákna je velice lehký a měkký. Díky optimální tloušťce náplně plně respektuje požadavky dětského organismu a podporuje správný rozvoj pohybového aparátu. Díky tomu působí preventivně proti vzniku svalových dysbalancí, bolestí hlavy a dalších obtíží spojených s nesprávnou spánkovou hygienou.

Kvalitní náplň z dutého vlákna má takřka nulovou prašnost, proto je vhodná i pro alergiky a astmatiky. Zároveň působí přirozeně antibakteriálně, a zabraňuje tak množení roztočů či dalších mikroorganismů. Duté vlákno je maximálně prodyšné a okamžitě odvádí přebytečnou vlhkost, díky tomu nedochází k zapaření pokožky a nadměrnému pocení.

Díky dutému vláknu má tento polštář sníženou hmotnost a můžete s ním velice snadno i cestovat. Vysoká životnost materiálu spolu s precizní kvalitou ušití činí z českých produktů Batex absolutní špičku na trhu s ložním prádlem. Povrch tohoto polštáře je z hustě tkané směsi bavlny a polyesteru a působí velice příjemně.

Polštářek je možné prát v pračce až do teploty 95 °C. Vysoká teplota vody zajistí dokonalou čistotu a účinně zničí veškeré alergeny. 

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětský polštářek z dutého vlákna, 225 B/M/R

Detský vankúš Batex z dutého vlákna je veľmi ľahký a mäkký. Vďaka optimálnej hrúbke náplne plne rešpektuje požiadavky detského organizmu a podporuje správny rozvoj pohybového aparátu. Vďaka tomu pôsobí preventívne proti vzniku svalových dysbalancií, bolestí hlavy a ďalších ťažkostí spojených s nesprávnou spánkovou hygienou.

Kvalitná náplň z dutého vlákna má takmer nulovú prašnosť, preto je vhodná aj pre alergikov a astmatikov. Zároveň pôsobí prirodzene antibakteriálne a zabraňuje tak množeniu roztočov či ďalších mikroorganizmov. Duté vlákno je maximálne priedušné a okamžite odvádza prebytočnú vlhkosť, vďaka tomu nedochádza k zapareniu pokožky a nadmernému poteniu.

Vďaka dutému vláknu má tento vankúš zníženú hmotnosť a môžete s ním veľmi ľahko aj cestovať. Vysoká životnosť materiálu spolu s precíznou kvalitou ušitia robí z českého produktu Batex absolútnu špičku na trhu s posteľnou bielizňou. Povrch tohto vankúša je z husto tkanej zmesi bavlny a polyesteru a pôsobí veľmi príjemne.

Vankúšik je možné prať v práčke až do teploty 95 °C. Vysoká teplota vody zaistí dokonalú čistotu a účinne zničí akékoľvek alergény.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz