/    /    /    /    /  

Faith in Nature Dětský šampon Aloe vera 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dětské šampony
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Faith in Nature Dětský šampon Aloe vera 250 ml

Dětský šampon Aloe vera od Faith in Nature je na míru dělaný pro jemné dětské vlásky a citlivou pokožku hlavy. Je vhodný i pro časté použití. Důkladně umyje vlasy i vlasovou pokožku, aniž by způsoboval podráždění. Jeho složení obsahuje mořskou sůl, šťávu z Aloe vera a několik esenciálních olejů, které mají příznivý vliv na stav vlasů i pokožky hlavy.

Šampon díky jemným mycím tenzidům a mořské soli důkladně umyje vlasy a vlasovou pokožku, ale zároveň je dostatečně šetrný, aby nezpůsobil podráždění a podobně. Mořská sůl působí na pokožku jako balzám. Vyživuje ji, hydratuje a zklidní a společně se šťávou z Aloe vera ji chrání před svěděním a začervenáním. Esenciální oleje z gerania, palmarosy a mandarinky nejen podporují regenerační a zklidňující účinky šamponu, ale zároveň zanechávají dětské vlásky příjemně osvěžené.

Použití: Malé množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů. Poté vypláchněte dostatečným množství čisté vody. Dbejte na to, aby se šampon nedostal do očí.

Faith in Nature Dětský šampon Aloe vera 250 ml

Detský šampón Aloe vera od Faith in Nature je na mieru robený pre jemné detské vlásky a citlivú pokožku hlavy. Je vhodný aj pre časté použitie. Dôkladne umyje vlasy i vlasovú pokožku bez toho, aby spôsoboval podráždenie. Jeho zloženie obsahuje morskú soľ, šťavu z Aloe vera a niekoľko esenciálnych olejov, ktoré majú priaznivý vplyv na stav vlasov i pokožky hlavy.

Šampón vďaka jemným čistiacim tenzidom a morskej soli dôkladne umyje vlasy a vlasovú pokožku, ale zároveň je dostatočne šetrný, aby nespôsobil podráždenie a podobne. Morská soľ pôsobí na pokožku ako balzam. Vyživuje ju, hydratuje a upokojí a spoločne so šťavou z Aloe vera ju chráni pred svrbením a začervenaním. Esenciálne oleje z geránie, palmarosy a mandarínky nielen podporujú regeneračné a upokojujúce účinky šampónu, ale zároveň zanechávajú detské vlásky príjemne osviežené.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Ammonium Laureth Sulfate, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Tocopherol, Pelargonium Graveolens Oil, Cymbopogon Martini Oil, Citrus Reticulata Peel Oil, Citric Acid, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Cl 75810, Citronellol2), Geraniol2), Limonene2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/