/    /    /    /    /  

Faith in Nature Dětský šampon bez parfemace 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dětské šampony
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Faith in Nature Dětský šampon bez parfemace 250 ml

Dětský šampon bez parfemace Faith in Nature je díky hypoalergennímu složení bez vůně, esenciálních olejů a barviv vhodný pro citlivou dětskou pokožku. Důkladně umyje jemné vlásky i vlasovou pokožku, aniž by způsobil podráždění. Naopak má zklidňující účinky a je vhodný pro časté použití.

Šampon pro děti obsahuje šetrné mycí tenzidy, které z vlásků i pokožky hlavy důkladně odstraní veškeré nečistoty. Neobsahuje žádná zbytečná aditiva, která by mohla způsobit podráždění či alergickou reakci. Mořská sůl obsahuje látky, které mají příznivý vliv na jemnou dětskou pokožku. Má protizánětlivé a zklidňující účinky, zmírňuje podráždění a pomáhá v pokožce udržet hydrataci, čímž ji chrání před vysušením.

Použití: Malé množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů. Poté vypláchněte dostatečným množství čisté vody. Dbejte na to, aby se šampon nedostal do očí.

Faith in Nature Dětský šampon bez parfemace 250 ml

Detský šampón bez parfumácie Faith in Nature je vďaka hypoalergénnemu zloženiu bez vône, esenciálnych olejov a farbív vhodný pre citlivú detskú pokožku. Dôkladne umyje jemné vlásky i vlasovú pokožku bez toho, aby spôsobil podráždenie. Naopak upokojujúce účinky a je vhodný pre časté použitie.

Šampón pre deti obsahuje šetrné mycie tenzidy, ktoré z vláskov aj pokožky hlavy dôkladne odstránia všetky nečistoty. Neobsahuje žiadne zbytočné aditíva, ktoré by mohli spôsobiť podráždenie či alergickú reakciu. Morská soľ obsahuje látky, ktoré majú priaznivý vplyv na jemnú detskú pokožku. Má protizápalové a upokojujúce účinky, zmierňuje podráždenie a pomáha v pokožke udržať hydratáciu, čím ju chráni pred vysušením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Ammonium Lareth Sulfate, Maris Sal, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Citric Acid
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/