/    /    /    /    /  

Faith in Nature Dětský šampon levandule 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dětské šampony
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Faith in Nature Dětský šampon levandule 250 ml

Dětský šampon levandule Faith in Nature představuje šetrnou péči o jemné dětské vlásky a pokožku hlavy. Hodí se i pro časté použití. Vlasy i pokožku důkladně myje a zároveň nezpůsobuje podráždění. Složení je obohacené o mořskou sůl či levandulový olej, a o pokožku tak nejen pečuje, ale zároveň zanechá vlásky příjemně voňavé a hebké.

Šampon obsahuje šetrné mycí složky, které důkladně umyjí vlásky i pokožku hlavy a zároveň pokožku nijak nedráždí. Mořská sůl ve složení má navíc blahodárné účinky. Nejenže vyživuje a hydratuje, ale zároveň zklidňuje a chrání před vznikem podráždění. Rostlinný a esenciální olej z levandule zklidňuje a dezinfikuje pokožku a chrání ji před návštěvou nevítaných parazitů. Navíc zanechá dětské vlásky příjemně provoněné.

Použití: Malé množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů. Poté vypláchněte dostatečným množství čisté vody. Dbejte na to, aby se šampon nedostal do očí.

Faith in Nature Dětský šampon levandule 250 ml

Detský šampón levanduľa Faith in Nature predstavuje šetrnú starostlivosť o jemné detské vlásky a pokožku hlavy. Hodí sa aj pre časté použitie. Vlasy aj pokožku dôkladne umýva a zároveň nespôsobuje podráždenie. Zloženie je obohatené o morskú soľ či levanduľový olej, a o pokožku sa tak nielen stará, ale zároveň zanechá vlásky príjemne voňavé a hebké.

Šampón obsahuje šetrné mycie zložky, ktoré dôkladne umyjú vlásky aj pokožku hlavy a zároveň pokožku nijako nedráždia. Morská soľ v zložení navyše blahodarne účinky. Nielenže vyživuje a hydratuje, ale zároveň upokojuje a chráni pred vznikom podráždenia. Rastlinný a esenciálny olej z levandule upokojuje a dezinfikuje pokožku a chráni ju pred návštevou nevítaných parazitov. Navyše zanechá detské vlásky príjemne prevoňané.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Ammonium Laureth Sulfate, Maris Sal, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Tocopherol, Lavandula Hybrida Oil1), Lavandula Angustifolia Oil, Citric Acid, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Anthocyanins, Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/