/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Dětský šampon s medem a heřmánkem 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dětské šampony, Klasické přírodní šampony
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
279
ks
Bez DPH 231 Kč

Nobilis Tilia Dětský šampon s medem a heřmánkem 200 ml

Dětský šampon Nobilis Tilia pečuje o jemné vlásky i citlivou pokožku díky obsahu šetrných cukerných tenzidů a zklidňujících rostlinných výtažků. Vlasová pokožka je tak vyživena, zklidněna a ochráněna před vznikem zánětů, vlásky jsou tak jemné a snadno rozčesatelné.

Základ šamponu tvoří rostlinné tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou krémovou pěnu, která spolehlivě odstraní nečistoty a přebytečný kožní maz. Rostlinné tenzidy vlasovou pokožku umývají bez zbytečného podráždění a vysušení. Naopak, pokožka je zklidněna a posílena díky obsahu antibakteriálních éterických olejů z citrusových plodů, výtažků z heřmánku a medu.

Jemná dětská pokožka je díky šetrnému složení šamponu posílena, zároveň získává potřebné živiny, je ochráněna před podrážděním a vznikem drobných zánětů. Jemné rostlinné tenzidy v jednom kroku šetrně myjí, odstraňují nečistoty a vlasovou pokožku zklidňují. Šampon je natolik jemný, že neštípe v očích ani nezpůsobuje jiné podráždění.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Potě vydatně opláchněte čistou vodou.

Nobilis Tilia Dětský šampon s medem a heřmánkem 200 ml

Detský šampón Nobilis Tilia sa stará o jemné vlásky aj citlivú pokožku vďaka obsahu šetrných cukrových tenzidov a upokojujúcich rastlinných výťažkov. Vlasová pokožka je tak vyživená, upokojená a ochránená pred vznikom zápalov, vlásky sú tak jemné a ľahko sa rozčesávajú.

Základ šampónu tvoria rastlinné tenzidy, ktoré pri kontakte s vodou vytvoria jemnú krémovú penu, ktorá spoľahlivo odstráni nečistoty a prebytočný kožný maz. Rastlinné tenzidy vlasovú pokožku umývajú bez zbytočného podráždenia a vysušenia. Naopak, pokožka je upokojená a posilnená vďaka obsahu antibakteriálnych éterických olejov z citrusových plodov, výťažkov z harmančeka a medu.

Jemná detská pokožka je vďaka šetrnému zloženiu šampónu posilnená, zároveň získava potrebné živiny, je ochránená pred podráždením a vznikom drobných zápalov. Jemné rastlinné tenzidy v jednom kroku šetrne umývajú, odstraňujú nečistoty a vlasovú pokožku upokojujú. Šampón je natoľko jemný, že neštípe v očiach, ani nespôsobuje iné podráždenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprylate, Sodium Lauroyl Glutamate, Diglycerin, Citric Acid, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Sucrose Cocoate, Betaine, Panthenol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, PCA Glyceryl Oleate, Zinc Lactate, Anthemis Nobilis Flower Oil, Citrus Medica Limonum Peel Oil, Citrus Nobilis Peel Oil, Mel Extract, Lactic Acid, Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
typy vlasů: citlivé vlasy, normální vlasy

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz