/    /    /    /    /  

Batex Dětský vlněný polštář 14

Značka:
Množství: 60x45 cm, 0,4 kg
Kategorie: Klasické polštáře, Dětské polštáře
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Dětský vlněný polštář 14

Batex Dětský vlněný polštář vás překvapí svou měkkostí a hebkým povrchem, díky kterému se budete cítit jako v bavlnce. Tento polštář je určen speciálně pro děti a maximálně respektuje jejich anatomické požadavky. Díky menší náplni z té nejjemnější ovčí vlny podporuje správný rozvoj všech svalových skupin.

Ovčí vlna je skvělý čistě přírodní materiál s výjimečnými vlastnostmi. Ačkoliv je mimořádně hřejivá a dokonale tepelně izoluje, tak nezpůsobuje zapaření pokožky díky vysoké prodyšnosti. Udržuje optimální teplotu během spánku a odpočinek je tak ničím nerušený. Polštář plněný stoprocentní ovčí vlnou je tak ideální pro zimní i letní období.

Díky lanolinu vlna snadno odvádí vlhkost a zabraňuje množení mikroorganismů a roztočů. Výrobky z ovčí vlny jsou tak vhodné i pro alergiky. Povrch polštářku je vyroben ze směsi bavlny a polyesteru, která nedráždí pokožku a je příjemná na dotek. Tento polštář je tak určen pro dokonalou relaxaci a zdravý spánek i těch nejmenších.

hmotnost: 0,4 kg
rozměry: 60x45 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: bavlna/polyester
barevná provedení: světle modrá

Použití: Polštáře nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester
i
i

lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz