/    /    /    /  

Klar Dezinfekční prostředek 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologická drogerie pro dezinfekci
Certifikáty: ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
185
ks
Bez DPH 153 Kč

Klar Dezinfekční prostředek 250 ml

Dezinfekční prostředek Klar efektivně odstraňuje nečistoty, bakterie i plísně z nejrůznějších povrchů v celé domácnosti. Díky jednoduchému přírodnímu složení jej můžete bez obav použít k čištění kuchyňské linky, vany, toalety i dílny.

Dezinfekční prostředek si spolehlivě poradí s mastnotou, plísněmi i bateriemi, jako je salmonela, stafylokok nebo bakterie e-coli. Koncentrované složení zaručí účinné odstranění všech nečistot a současně zanechá povrch hygienicky čistý. Dezinfekční prostředek je vhodný pro ošetření všech typů povrchů s výjimkou surového dřeva.

Díky jednoduchému přírodnímu složení je dezinfekční prostředek šetrný k citlivé pokožce i dýchacím cestám a také zbytečně nezatěžuje životní prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Prostředek aplikujte neředěný přímo na znečištěnou plochu, nechte chvíli působit a poté omyjte čistou vodou či otřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Klar Dezinfekční prostředek 250 ml

Dezinfekčný prostriedok Klar efektívne odstraňuje nečistoty, baktérie a plesne z najrôznejších povrchov v celej domácnosti. Môžete ho použiť na čistenie kuchynskej linky, vane, toalety aj dielne.

Dezinfekčný prostriedok si spoľahlivo poradí s mastnotou, plesňami, aj baktériami, ako je salmonela, stafylokok alebo baktéria e-coli. Koncentrované zloženie zaručí účinné odstránenie všetkých nečistôt a súčasne zanechá povrch hygienicky čistý. Dezinfekčný prostriedok je vhodný na ošetrenie všetkých typov povrchov s výnimkou surového dreva.

Vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu je dezinfekčný prostriedok šetrný k citlivej pokožke aj dýchacím cestám, a tak zbytočne nezaťažuje životné prostredie. Obsiahnuté zložky sa pri kontakte s odpadnými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky, a zbytočne tak nezaťažujú prírodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ethanol, Voda
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de