/    /    /    /  

Ecce Vita Dia Kare, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Cukrovka, Hubnutí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Ecce Vita Dia Kare, kapsle 60 ks

Dia Karé Ecce Vita je doplněk stravy určený pro příznivé působení na metabolismus krevního cukru a tuků, ale i celkové posílení činnosti zažívacího a trávicího ústrojí. Pravidelné užívání podporuje celkové zdraví organismu.

Okurka hořká, pískavice a gymnéma pomáhají udržovat normální hladinu krevního cukru i cholesterolu v krvi. Emblika lékařská dodává energii a sílu. Příznivě působí na kardiovaskulární a imunitní systém. Kurkuma spolu s hřebíčkem podporuje zažívací a trávicí ústrojí, mimo jiné posiluje tvorbu žaludečních šťáv a odstraňuje pálení žáhy. Chebule srdčitá působí na metabolismus tuků a krevního cukru v těle. Příznivě působí i na játra, močové a pohlavní cesty.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 kapsle 1x až 2x denně s jídlem.

Upozornění: 100% přírodní přípravek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Ecce Vita Dia Kare, kapsle 60 ks

Dia Karé Ecce Vita je doplnok stravy určený pre priaznivé pôsobenie na metabolizmus krvného cukru a tukov, ale aj celkové posilnenie činnosti zažívacieho a tráviaceho ústrojenstva. Pravidelné užívanie podporuje celkové zdravie organizmu.

Uhorka horká, senovka a gymnema pomáhajú udržiavať normálnu hladinu krvného cukru aj cholesterolu v krvi. Embilika lekárska dodáva energiu a silu. Priaznivo pôsobí na kardiovaskulárny a imunitný systém. Kurkuma spolu s klinčekmi podporuje zažívacie a tráviace ústrojenstvo, okrem iného posilňuje tvorbu žalúdočných štiav a odstraňuje pálenie záhy. Tinospora cordifolia pôsobí na metabolizmus tukov a krvného cukru v tele. Priaznivo pôsobí aj na pečeň, močové a pohlavné cesty.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Gymnema sylvestre celá bylina extr. 80 mg, Okurka hořká (Momordica charantia) semeno extr. 80 mg, Emblika lékařská (Emblica officinalis) plod extr. 40 mg , Eugenia aromatica semeno extr. 40 mg, Pterocarpus marsupium, kůra extr. 40 mg, Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) oddenek extr. 40 mg , Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia) nať extr. 40 mg , Pískavice (Trigonella foenumgraecum) semeno extr. 40 mg, Zahušťovadlo: arabská guma, Celulóza - rostlinná kapsle
i
i

obal: skleněný
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/