/    /    /    /  

Diochi Dinavir 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Dýchání, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
736
ks
Bez DPH 640 Kč

Diochi Dinavir 50 ml

Posilující bioinformační kapky Diochi Dinavir aktivně napomáhají detoxikaci organismu, posilují jej a chrání před negativními dopady stresu i civilizačních chorob. Složení bohaté na množství bylinných výtažků posiluje obranyschopnost organismu, pročišťuje jej a urychluje regeneraci.

Kapky skvěle detoxikují organismus a napomáhají vyplavování škodlivých látek díky vyvážené kombinaci výtažků ze šalvěje, pukléřky, meduňky, růžových květů, citroníku a mnohých dalších. Pravidelné užívání posiluje tělo vůči stresu, chrání jej před civilizačními chorobami a současně posiluje fyzickou i psychickou aktivitu. Organismus je odolnější vůči infekcím, ale i únavě. Antioxidanty napomáhají z těla vylučovat škodliviny, napomáhají správné činnosti lymfatického systému a také svým způsobem přispívají k odolnosti a silnější imunitě.

Dávkování: 20 kapek užívejte až 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let věku mohou užívat 2x denně až 10 kapek.

Upozornění: Během kúry zvyšte příjem tekutin.

Diochi Dinavir 50 ml

Posilňujúce bioinformačné kvapky Diochi Dinavir aktívne napomáhajú detoxikácii organizmu, posilňujú ho a chránia pred negatívnymi dopadmi stresu a civilizačných chorôb. Zloženie bohaté na množstvo bylinných výťažkoch posilňuje obranyschopnosť organizmu, prečisťuje ho a urýchľuje regeneráciu.

Kvapky vynikajúco detoxikujú organizmus a napomáhajú vyplavovaniu škodlivých látok vďaka vyváženej kombinácií výťažkov zo šalvie, pľuzgierky, medovky, ružových kvetov, citrónovníka a mnohých ďalších. Pravidelné užívanie posilňuje telo voči stresu, chráni ho pred civilizačnými ochoreniami a súčasne posilňuje fyzickú aj psychickú aktivitu. Organizmus je odolnejší voči infekciám, ale aj únave. Antioxidanty napomáhajú z tela vylučovať škodliviny, napomáhajú správnej činnosti lymfatického systému a tiež svojím spôsobom prispievajú k odolnosti a silnejšej imunite.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Líh kvasný (22,5 %) , Fruktóza, Yzop lékařský, Černohlávek obecný, Šalvěj červenokořenná, Růže damascénská, Ptačí zob lesklý, Pukléřka islandská, Koptis čínský, Kozinec blanistý, Citroník Rajský, Bukvice lékařská, Meduňka lékařská, Popenec břečťanovitý, Jablečník obecný, Konopnice bledožlutá
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz