/    /    /    /  

Diochi Diocel Biominerál 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Vlasy a kůže, Klouby a svaly
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
536
ks
Bez DPH 466 Kč

Diochi Diocel Biominerál 50 ml

Přírodní bioinformační multiminerálový doplněk stravy Diocel Biominerál Diochi obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě, jež působí podpůrně na pojivové tkáně a oblast pohybového aparátu. Snižuje riziko vzniku osteoporózy, artróz, diabetu, alergií, kožních chorob, chudokrevnosti a nedostatečné minerální výživy tkání. Celkově zlepšuje stav a kvalitu kostí, kloubů, vlasů, pokožky a nehtů. 

Doplňuje důležité organominerály, které jsou potřebné pro životní funkce našich buněk. Velmi dobře se vstřebává a podporuje udržování alkalického prostředí krve. Je vhodný také pro sportovce k doplnění potřebných minerálních látek. Biominerály zároveň napomáhají zpomalení stárnutí, celkově vyživují tělo a eliminují riziko vzniku osteoporózy, anémie a nedostatečné minerální výživy tkání.

Díky vyvážené směsi minerálů má přípravek příznivý vliv také na oblast ledvin a močového měchýře, je proto vhodným doplňkem při onemocněních a obtížích spojených s vylučovacím traktem. Celkové působení biominerálů má za důsledek upevnění fyzické i psychické kondice i v obdobích zvýšené námahy a zátěže organismu.

Tip: Po třítýdenní kúře následuje týdenní pauza.

Dávkování: Dospělí užívají 3x denně 10-20 kapek ve sklenici vody, děti od 6 let 3x denně 7 kapek, děti od 3 let 3x denně 5 kapek.

Upozornění: Kapky regulují hormonální činnost endokrinního systému. Není vhodné pro děti do 3 let a těhotné ženy.

Diochi Diocel Biominerál 50 ml

Prírodný bioinformačný multiminerálový doplnok stravy Diocel Biominerál Diochi obsahuje vyváženú skladbu prírodných koloidných minerálov v organickej forme, ktorá pôsobí podporne na spojivové tkanivá a oblasť pohybového aparátu. Znižuje riziko vzniku osteoporózy, artróz, cukrovky, alergií, kožných chorôb, chudokrvnosti a nedostatočnej minerálnej výživy tkanív. Celkovo zlepšuje stav a kvalitu kostí, kĺbov, vlasov, pokožky a nechtov.

Doplňuje dôležité organické minerály, ktoré sú potrebné pre životnú funkciu našich buniek. Veľmi dobre sa vstrebáva a podporuje udržiavanie alkalického prostredia krvi. Je vhodný tiež pre športovcov na doplnenie potrebných minerálnych látok. Biominerály zároveň napomáhajú pri spomalení starnutia, celkovo vyživujú telo a eliminujú riziko vzniku osteoporózy, anémie a nedostatočnej minerálnej výživy tkanív.

Vďaka vyváženej zmesi minerálov má prípravok priaznivý vplyv tiež na oblasti obličiek a močového mechúra, je preto vhodným doplnkom pri ochoreniach a ťažkostiach spojených s vylučovacím traktom. Celkové pôsobenie biominerálov má za dôsledok upevnenie fyzickej aj psychickej kondície aj v obdobiach zvýšenej námahy a záťaže organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Lze užívat Diocel Biominerál při odstraněné štítné žláze?

Prosím o informaci, zda může bioinformační přípravek Diocel Biominerál užívat osoba, která má odstraněnou ...

Diocel Biomineral při poruchách štítné žlázy a chudokrevnosti

Mohu užívat kapky Diocel Biomineral, když již 15 let užívám léky na problémy se štítnou žlázou (EUTHYROX 100) ...

Vlastnosti

Složení: Směs organických kyselin, Macerát karbonsilikátové drti
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz