/    /    /    /    /  

Diochi Diolift hydrogel 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Pleťové krémy denní, Tělové gely
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
686
ks
Bez DPH 567 Kč

Diochi Diolift hydrogel 30 ml

Diochi Diolift hydrogel je absolutní inovací v oblasti kosmetiky bojující proti příznakům stárnutí pokožky. Tento přípravek nejen dodá vaší pleti dlouhotrvající hydrataci, ale působí do hlubokých vrstev pokožky, kde ji napomáhá vypínat a obnovovat její přirozenou elasticitu a strukturu. Kombinace bioaktivních látek a rostlinných extraktů stimuluje kožní buňky a podporuje obnovu pleti.

Díky velice jemné struktuře Diolift nezatěžuje pokožku, neucpává póry a je mimořádně lehký. Snadno se vstřebává a jeho použití je vhodné i pod make-up. Výtažek z jírovce maďalu posiluje stěny cév a napomáhá podporovat přirozenou mikrocirkulaci v pleti. Díky tomu dochází k zvýšenému proudění živin do pokožky a příznivé regulaci jejího metabolismu.

Diolift je bohatý na kyselinu hyaluronovou, jež napomáhá uchovat vlhkost ve spodních vrstvách pokožky, a vypíná tak vrásky zevnitř. Diolift patří mezi takzvanou bioinformační kosmetiku, což jsou výrobky, jež se podílejí na harmonizaci energetických dráh v těle, a tím pomáhají jak zvenku, tak zevnitř. Díky tomu je gel Diolift maximálně účinný a navrací pokožce zdravý zářivý vzhled.

Použití: Naneste na vyčištěnou pokožku a krouživými pohyby jemně vmasírujte.

Diochi Diolift hydrogel 30 ml

Diochi Diolift hydrogél je absolútnou inováciou v oblasti kozmetiky bojujúcou proti príznakom starnutia pokožky. Tento prípravok nielenže dodá vašej pleti dlhotrvajúcu hydratáciu, ale pôsobí do hlbokých vrstiev pokožky, kde ju napomáha vypínať a obnovovať jej prirodzenú elasticitu a štruktúru. Kombinácia bioaktívnych látok a rastlinných extraktov stimuluje kožné bunky a podporuje obnovu pleti.

Vďaka veľmi jemnej štruktúre Diolift nezaťažuje pokožku, neupcháva póry a je mimoriadne ľahký. Ľahko sa vstrebáva a jeho použitie je vhodné aj pod make-up. Výťažok z pagaštanu konského posilňuje steny ciev a napomáha podporovať prirodzenú mikrocirkuláciu v pleti. Vďaka tomu dochádza k zvýšenému prúdeniu živín do pokožky a priaznivej regulácii jej metabolizmu.

Diolift je bohatý na kyselinu hyalurónovú, ktorá napomáha uchovať vlhkosť v spodných vrstvách pokožky, vypína tak vrásky zvnútra. Diolift patrí medzi tzv. bioinformačnú kozmetiku, čo sú výrobky, ktoré sa podieľajú na harmonizácii energetických dráh v tele a tým pomáhajú ako zvonku, tak zvnútra. Vďaka tomu je gél Diolift maximálne účinný a navracia pokožke zdravý žiarivý vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Acetyl Hexapeptide, Glycerine, Aesculus Hipocastanum Extract, Xantan Gum, Lilium Candidum Flower Extract, Dimethyl Sulfone, Sodium Hyaluronate, Parfum Aquagel, Aloe Barbadensis, Centella Asiatica , Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
přebal: papírový
složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez silikonů
typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz