/    /    /    /  

Taoasis Dobrá nálada, Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
193
ks
Bez DPH 160 Kč

Taoasis Dobrá nálada, Taoasis 10 ml

Směs éterických olejů Taoasis Dobrá nálada vás povzbudí za pomoci sladké šťavnaté vůně citrusových plodů. Pozitivně naladí, vylepší náladu a přenese vás do teplých letních slunných dní. Díky praktickému balení můžete mít roll-on s sebou vždy po ruce a v případě potřeby jej kdykoliv použít.

Směs olejů potěší svou sladkou ovocnou vůní a snadno tak navodí dobrou náladu. Vůně v sobě spojuje šťavnaté tóny citronů, nahořklých grapefruitů a limetky. Společně tvoří příjemnou hřejivou vůni, která evokuje léto a teplé slunné dny plné pohody.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Dobrá nálada, Taoasis 10 ml

Zmes éterických olejov Taoasis Dobrá nálada vás povzbudí pomocou sladkej šťavnatej vône citrusových plodov. Pozitívne naladí, vylepší náladu a prenesie vás do teplých letných slnečných dní. Vďaka praktickému baleniu môžete mať roll-on so sebou vždy poruke a v prípade potreby ho kedykoľvek použiť.

Zmes olejov poteší svojou sladkou ovocnou vôňou, a ľahko tak navodí dobrú náladu. Vôňa v sebe spája šťavnaté tóny citrónov, horkastých grapefruitov a limetky. Spoločne tvoria príjemnú hrejivú vôňu, ktorá evokuje leto a teplé slnečné dni plné pohody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Farnesol, Geraniol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/