/    /    /    /  

Taoasis Dobrý spánek, Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 10 ml sprej / 109 Kč
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Taoasis Dobrý spánek, Taoasis 10 ml

Směs éterických olejů Dobrý spánek Taoasis má skvělé zklidňující a harmonizační účinky. Sladká hřejivá vůně levandule a pomeranče vás příjemně naladí, uklidní a pomůže snadněji usnout. Díky kombinaci kvalitních éterických olejů směs nejenom krásně provoní váš domov, také působí pozitivně na celé tělo i mysl.

Směs éterických olejů z pomeranče, levandule a pryskyřice benzoin má příjemně nasládlou uklidňující vůni, která vás naladí k odpočinku a ke spánku. Pomůže vám lépe se vyrovnat se stresem, zklidní mysl a ukolébá ke klidnému spánku. Díky tomu se směs olejů perfektně hodí do aromalampy do ložnice či do dětského pokoje.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Taoasis Dobrý spánek, Taoasis 10 ml

Zmes éterických olejov Dobrý spánok Taoasis má vynikajúce upokojujúce a harmonizačné účinky. Sladká hrejivá vôňa levandule a pomaranča príjemne naladí, upokojí a pomôže ľahšie zaspať. Vďaka kombinácii kvalitných éterických olejov zmes nielenže krásne rozvonia váš domov, no takisto pôsobí pozitívne na celé telo aj myseľ.

Zmes éterických olejov z pomaranča, levandule a živice benzoe má príjemne sladkastú upokojujúcu vôňu, ktorá vás naladí na odpočinok a spánok. Pomôže vám lepšie sa vyrovnať so stresom, upokojí myseľ a ukolíše do pokojného spánku. Vďaka tomu sa zmes olejov perfektne hodí do aromalampy v spálni či detskej izbe.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Alcohol, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/