/    /    /    /  

Taoasis Dotek sněhu, Baldini 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: DEMETER, NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
137 Kč
Cena
110
ks
Bez DPH 91 Kč

Taoasis Dotek sněhu, Baldini 5 ml

Směs éterických olejů Baldini Dotek sněhu tvoří harmonickou vůni se svěžími tóny jedle a palmarosy. Chladivá vůně osvěží a povzbudí, skvěle se hodí pro provonění dlouhých zimních večerů a navození vánoční atmosféry.

Směs olejů v alkoholu se perfektně hodí pro tmavé zimní večery i pročištění vzduchu, například při nachlazení nebo dýchacích obtížích. Osvěžující vůně bílé jedle je doplněna sladkou palmarosou s jemnými citrusovými tóny. Chladivá téměř lesní vůně navodí sváteční atmosféru, povzbudí a dodá energii.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Dotek sněhu, Baldini 5 ml

Zmes éterických olejov Baldini Dotyk snehu vytvára harmonickú vôňu so sviežimi tónmi jedle a ružovej palmy. Chladivá vôňa osvieži a povzbudí, výborne sa hodí pre rozvoňanie dlhých zimných večerov a pre navodenie vianočnej atmosféry.

Zmes olejov sa perfektne hodí pre tmavé zimné večery a prečisťuje vzduch, napríklad pri nachladnutí alebo dýchacích ťažkostiach. Osviežujúca vôňa bielej jedle je doplnená sladkou ružovou palmou s jemnými citrusovými tónmi. Chladivá, takmer lesná vôňa navodí sviatočnú atmosféru, povzbudí a dodá energiu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Cinammal, Cinnamic Alcohol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/