/    /    /    /    /    /  

Numi Dry Desert Lime

Značka:
Množství: 18 ks, 39,6 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 1 ks, 2,2 g / 8 Kč
Kategorie: Ostatní čaje
Certifikáty: FAIR TRADE, USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
119
ks
Bez DPH 103 Kč

Numi Dry Desert Lime

Bylinný čaj Numi Tea Dry Dessert Lime přináší výraznou citrusovou chuť limety, pěstované v poušti a sklízené podle tradičních způsobů. Citrus Glauca, odrůda limety pěstovaná v poušti, má specifickou pikantní citrusovou chuť, která vás osvěží nejen během horkých letních dnů.

Pouštní limeta se již po staletí pěstuje v pouštních oblastech po celém světě. Je oblíbena pro svou specifickou citrusovou chuť, která je velice podobná klasickým citrusovým plodům. Plody limety se suší na slunci a jsou zpracovány tradičními způsoby, díky kterým si zachovávají svou typickou výraznou osvěžující chuť.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3 - 4 minuty.

Tip: Dry Dessert Lime je výborný také pro přípravu ledového čaje. Vychlazený čaj můžete ozvláštnit čerstvými citrusovými plody či kořením a před podáváním přidat kostky ledu.

Numi Dry Desert Lime

Bylinný čaj Numi Dry Dessert Lime prináša výraznú citrusovú chuť limetky pestovanej v púšti a zberanej podľa tradičných spôsobov. Citrus Glauca, odroda limetky pestovanej v púšti, má špecifickú pikantnú citrusovú chuť, ktorá vás osvieži nielen počas horúcich letných dní.

Púštna limetka sa už po storočia pestuje v púštnych oblastiach po celom svete. Je obľúbená pre svoju špecifickú citrusovú chuť, ktorá je veľmi podobná klasickým citrusovým plodom. Plody limetky sa sušia na slnku a sú spracované tradičnými spôsobmi, vďaka ktorým si zachovávajú svoju typickú výraznú osviežujúcu chuť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sušená limeta
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com