/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Duo na obočí Dark 2 g

Značka:
Množství: 2 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Stíny na obočí
Hodnocení:
4,3/5 3 hlasy
Cena
339
ks
Bez DPH 280 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Duo na obočí Dark 2 g

Tmavé duo na obočí Dark Lily Lolo zafixuje tvar obočí na dlouhou dobu a zároveň mu dodá přirozený upravený vzhled. Kombinace minerálních pigmentů, přírodních vosků a olejů obočí skvěle zvýrazní, upraví, dodá mu plnější vzhled a zároveň je velice šetrná k citlivému očnímu okolí.

Nejtmavší odstín Dark upraví tmavě hnědé až černé obočí a skvěle zvýrazní váš pohled. Duo fixačního vosku a barevného stínu nejenže dotáhne líčení k dokonalosti, ale také o obočí pečuje a vyživuje jej. Vosk totiž obsahuje skvělý ricinový olej, který stimuluje růst obočí a dále také jojobový olej a včelí vosk. Kombinace těchto látek dodá obočí živiny potřebné pro zdravý růst, zatímco minerální pigmenty obsažené v barevném stínu jej přirozeně zvýrazní a vyplní.

Použití: Obočí nejprve pročešte kartáčkem. Poté za pomoci úzkého štětečku naneste vosk a obočí zafixujte. Nakonec obočí zvýrazněte a vyplňte barevným stínem.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Duo na obočí Dark 2 g

Tmavé duo na obočie Dark Lily Lolo zafixuje tvar obočia na dlhú dobu a zároveň mu dodá prirodzený upravený vzhľad. Kombinácia minerálnych pigmentov, prírodných voskov a olejov obočie vynikajúco zvýrazní, upraví, dodá mu plnší vzhľad a zároveň je veľmi šetrná k citlivému očnému okoliu.

Najtmavší odtieň Dark upraví tmavohnedé až čierne obočie a perfektne zvýrazní váš pohľad. Duo fixačného vosku a farebného tieňa nielenže dotiahne líčenie k dokonalosti, ale tiež sa o obočie stará a vyživuje ho. Vosk totiž obsahuje vynikajúci ricínový olej, ktorý stimuluje rast obočia a ďalej tiež jojobový olej a včelí vosk. Kombinácia týchto látok dodá obočiu živiny potrebné pre zdravý rast, zatiaľ čo minerálne pigmenty obsiahnuté vo farebnom odtieni ho prirodzene zvýraznia a vyplnia


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Vax: Kaolin, Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cera Alba, Candelila Cera, Zinc Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Copernica Cerifera Cera, Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492 Powder: Kaolin, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Zinc Stearate, Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva: hnědá
konzistence: hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz