/    /    /    /    /  

Batex Dvojitá vlněná přikrývka 08

Značka:
Množství: 140x200 cm, 2x1 kg
Kategorie: Speciální přikrývky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Dvojitá vlněná přikrývka 08

Batex Dvojitá vlněná přikrývka se skvěle přizpůsobí vašim aktuálním požadavkům. Dvě přikrývky jsou k sobě spojeny na každé straně třemi praktickými suchými zipy, a můžete je tak snadno oddělit či naopak spojit podle potřeby. Díky tomu je přikrývka vhodná pro celoroční používání a je maximálně variabilní pro teplejší i chladnější počasí.

Přikrývka je plněná stoprocentní ovčí vlnou, která má výjimečné termoizolační vlastnosti. Ovčí vlna je mimořádně hřejivá a dokonale uchovává tělesné teplo. Díky vysoké prodyšnosti ale zároveň rychle odvádí přebytečnou  vlhkost, a nedochází tak k zapaření kůže či nadměrnému pocení. Ovčí vlas si zachovává vlastnost dynamicky se roztahovat a smršťovat vlivem teploty okolí a adaptuje se tak na vnější podmínky.

Zároveň jde o čistě přírodní materiál, zcela v souladu s požadavky na zdravý spánek. Ovčí vlna je vhodná i pro alergiky a zabraňuje množení mikoorganismů či roztočů. Povrch této přikrývky je tvořen kvalitní směsí bavlny a polyesteru, která je příjemná na dotek a zaručuje dlouhodobou životnost přikrývky.

hmotnost: 2 x 1 kg
rozměry: 200 x 140 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: bavlna/polyester
barevná provedení: bílá, modrá, růžová

Použití: Přikrývky nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester
i
i

lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz