/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Dýňový olej, bio 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 200 ml / 314 Kč
Kategorie: Péče o nehty, Dýňový olej
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
229
ks
Bez DPH 199 Kč

Nobilis Tilia Dýňový olej, bio 100 ml

Bio dýňový olej Nobilis Tilia je lisován za studena a díky tomu si zachovává vysoký podíl živin a minerálních látek, které potřebuje naše pokožka i organismus. Šetrné zpracování zaručuje vysokou kvalitu oleje, a můžete jej tak aplikovat na pokožku i užívat vnitřně. Dýňový olej pokožku chrání, posiluje a činí odolnější. Je vhodný pro suchou citlivou pleť, kterou zklidňuje a současně vyživuje do hloubky.

Olej z dýňových semínek obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, které jsou velice důležité, ale naše tělo si je neumí vytvořit samo, dále také množství minerálních látek a vitaminů. Toto bohaté složení zaručuje perfektní výživu pro pokožku celého těla i pro organismus. Dýňový olej je vhodným doplňkem při oslabené imunitě a chrání tělo před negativním vlivem stresu.

Olej je mimořádně vhodný pro péči o suchou citlivou pleť náchylnou k častému podráždění. Obsažené látky mírní začervenání pleti, zjemňují ji a vyživují do hloubky v jednom kroku. Nejenže olej pleť zklidňuje, ale také ji léčí, mírní příznaky ekzémů i jiných kožních onemocnění.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na vlhkou čistou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Dávkování: Lžičku dýňového oleje užívejte 1 - 2x denně půl hodiny před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů.

Nobilis Tilia Dýňový olej, bio 100 ml

Bio tekvicový olej Nobilis Tilia je lisovaný za studena a vďaka tomu si zachováva vysoký podiel živín a minerálnych látok, ktoré potrebuje naša pokožka aj organizmus. Šetrné spracovanie zaručuje vysokú kvalitu oleja, môžete ju tak aplikovať na pokožku aj užívať vnútorne. Tekvicový olej pokožku chráni, posilňuje a zvyšuje jej odolnosť. Je vhodný na suchú citlivú pleť, ktorú upokojuje a súčasne vyživuje do hĺbky.

Olej z tekvicových semienok obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, ktoré sú veľmi dôležité, no naše telo si ich nevie vytvoriť samé, ďalej tiež množstvo minerálnych látok a vitamínov. Toto bohaté zloženie zaručuje perfektnú výživu pre pokožku celého tela aj organizmus. Tekvicový olej je vhodným doplnkom pri oslabenej imunite a chráni telo pred negatívnym vplyvom stresu.

Olej je mimoriadne vhodný na starostlivosť o suchú citlivú pleť náchylnú k častému podráždeniu. Obsiahnuté látky miernia začervenanie pleti, zjemňujú ju a vyživujú do hĺbky v jednom kroku. Olej pleť nielen upokojuje, ale ju aj lieči, mierni príznaky ekzémov a iných kožných ochorení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cucurbita Pepo Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz