/    /    /    /  

Echinacea, extrakt 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže, Dýchání, Játra a žlučník, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
124
ks
Bez DPH 102 Kč

Echinacea, extrakt 30 ml

Extrakt z kořene echinacei v alkoholu je skvělým pomocníkem pro posílení imunity, působí protizánětlivě při vnějším i vnitřním užití, eliminuje záněty a hojí pokožku. Zředěný extrakt je tak možné užívat dlouhodobě jako prevenci před virovými onemocněními i jako doplňkovou léčbu při akutním onemocnění nebo v zátěžových obdobích.

Kořen echinacei obsahuje nejvyšší podíl flavonoidů, tříslovin, polysacharidů, esenciálních olejů a dalších prospěšných látek. Tato jedinečná kombinace zaručuje komplexní pozitivní účinky na celý organismus. Extrakt z echinacei je skvělým pomocníkem při nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích, posiluje imunitu a chrání tělo před onemocněním také preventivně.

Má antibakteriální účinky, které se osvědčí při zánětech zažívacího traktu, problémech se žlučníkem i nachlazení močových cest, tak i při zánětlivých projevech kůže, jako je ekzém či akné. Pravidelné užívání extraktu z echinacei mírní projevy alergií, eliminuje s tím spojené otoky, sennou rýmu i obtíže s dýcháním. Díky čistému přírodnímu složení lze extrakt z kořene echinacei užívat dlouhodobě bez vedlejších účinků.

Dávkování: Užívejte 5 kapek 2x denně před jídlem, nejlépe nakapejte do vody. Pro kloktání či oplachování nařeďte extrakt s vodou v poměru 1:10.

Upozornění: Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Extrakt z echinacey pro dvouleté dítě

Ráda bych se zeptala, jestli může kapky Echinacea užívat i dvouleté dítě. Jde mi hlavně o posílení imunity ...

Vlastnosti

Složení: Extrakt z kořene třapatky nachové, Alkohol (36.1 %)
i
i

obal: skleněný
specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnitřní