/    /    /    /  

Echinacea, extrakt 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže, Dýchání, Játra a žlučník, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
124
ks
Bez DPH 102 Kč

Echinacea, extrakt 30 ml

Extrakt z kořene echinacei v alkoholu je skvělým pomocníkem pro posílení imunity, působí protizánětlivě při vnějším i vnitřním užití, eliminuje záněty a hojí pokožku. Zředěný extrakt je tak možné užívat dlouhodobě jako prevenci před virovými onemocněními i jako doplňkovou léčbu při akutním onemocnění nebo v zátěžových obdobích.

Kořen echinacei obsahuje nejvyšší podíl flavonoidů, tříslovin, polysacharidů, esenciálních olejů a dalších prospěšných látek. Tato jedinečná kombinace zaručuje komplexní pozitivní účinky na celý organismus. Extrakt z echinacei je skvělým pomocníkem při nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích, posiluje imunitu a chrání tělo před onemocněním také preventivně.

Má antibakteriální účinky, které se osvědčí při zánětech zažívacího traktu, problémech se žlučníkem i nachlazení močových cest, tak i při zánětlivých projevech kůže, jako je ekzém či akné. Pravidelné užívání extraktu z echinacei mírní projevy alergií, eliminuje s tím spojené otoky, sennou rýmu i obtíže s dýcháním. Díky čistému přírodnímu složení lze extrakt z kořene echinacei užívat dlouhodobě bez vedlejších účinků.

Dávkování: Užívejte 5 kapek 2x denně před jídlem, nejlépe nakapejte do vody. Pro kloktání či oplachování nařeďte extrakt s vodou v poměru 1:10.

Upozornění: Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.

Echinacea, extrakt 30 ml

Extrakt z koreňa echinacey v alkohole je skvelým pomocníkom pre posilnenie imunity, pôsobí protizápalovo pri vonkajšom i vnútornom užití, eliminuje zápaly a hojí pokožku. Zriedený extrakt je tak možné užívať dlhodobo ako prevenciu pred vírusovými ochoreniami aj ako doplnkovú liečbu pri akútnom ochorení alebo v záťažových obdobiach.

Koreň echinacey obsahuje najvyšší podiel flavonoidov, trieslovín, polysacharidov, esenciálnych olejov a ďalších prospešných látok. Táto jedinečná kombinácia zaručuje komplexné pozitívne účinky na celý organizmus. Extrakt z echinacey je skvelým pomocníkom pri nachladnutí a ochorení horných dýchacích ciest, posilňuje imunitu a chráni telo pred ochorením aj preventívne.

Má antibakteriálne účinky, ktoré sa osvedčia pri zápaloch zažívacieho traktu, problémoch so žlčníkom aj nachladnutí močových ciest, tak aj pri zápalových prejavoch kože, ako je ekzém či akné. Pravidelné užívanie extraktu z echinacey mierni prejavy alergií, eliminuje s tým spojené opuchy, sennú nádchu aj ťažkosti s dýchaním. Vďaka čistému prírodnému zloženiu možno extrakt z koreňa echinacey užívať dlhodobo bez vedľajších účinkov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Extrakt z echinacey pro dvouleté dítě

Ráda bych se zeptala, jestli může kapky Echinacea užívat i dvouleté dítě. Jde mi hlavně o posílení imunity ...

Vlastnosti

Složení: Extrakt z kořene třapatky nachové, Alkohol (36.1 %)
i
i

obal: skleněný
specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnitřní