/    /    /    /  

Herba Medica Edemal

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Edemal

Doplněk stravy Edemal Herba Medica je určený k podpoře vylučování tekutin při otocích. Působí příznivě při zadržování vody a škodlivých látek v těle, zrychluje činnost lymfatického systému a zlepšuje průchod tekutin organismem.

Pravidelné užívání působí příznivě zejména při bolestivých otocích nohou ale i jiných částech těla a stavech spojených s přílišným zadržováním tekutin v organismu. Stimuluje funkci ledvin a zvyšuje diurézu. Bylinné tablety pomáhají zdravé činnosti lymfatického systému a podporují tak vylučování škodlivých látek z těla ven. Pozitivně ovlivňuje srdečně-cévní systém v regulaci zadržovaných tekutin a příznivě působí i na otoky srdečního původu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti ani těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Edemal

Doplnok stravy Edemal Herba Medica je určený na podporu vylučovania tekutín pri opuchoch. Pôsobí priaznivo pri zadržiavaní vody a škodlivých látok v tele, zrýchľuje činnosť lymfatického systému a zlepšuje priechod tekutín organizmom.

Pravidelné užívanie pôsobí priaznivo najmä pri bolestivých opuchoch nôh ale aj iných častiach tela a stavoch spojených s prílišným zadržiavaním tekutín v organizme. Stimuluje funkciu obličiek a zvyšuje diurézu. Bylinné tablety pomáhajú zdravej činnosti lymfatického systému a podporujú tak vylučovanie škodlivých látok z tela von. Pozitívne ovplyvňuje srdcovo-cievny systém v regulácii zadržiavaných tekutín a priaznivo pôsobí aj na opuchy srdcového pôvodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vrba bílá kůra, Šalvěj lékařská list, Řepík lékařský nať, Sporýš lékařský nať, Bříza kůra, Líska obecná kůra, Kukuřičné blizny, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: detoxikace, žlučník, játra a ledviny
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz