/    /    /    /  

Yellow and Blue El Campo Bio Kompost 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na WC a odpad
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Yellow and Blue El Campo Bio Kompost 50 g

Aktivační prášek Bio Kompost Yellow and Blue urychluje rozkladný proces v kompostu díky obsaženým bakteriím a enzymům. Ty aktivně napomáhají rozkladu organické hmoty a urychlují tvorbu nové rašeliny až o několik týdnů. Biologicky aktivní prášek aktivuje mezofilní bakterie, a nastartuje tak rozklad organického materiálu.

Přírodní bakterie a enzymy obsažené v prášku nastartují rozkladný proces, při kterém dojde k rozložení i složitějších materiálů, jako jsou větvičky či sláma a zároveň urychlí dobu rozkladu kompostu na několik týdnů. Obsažené bakterie jsou bezpečné a šetrné vůči životnímu prostředí.

Použití: 50 gramů přípravku rozpusťte v 0,5 litru vlažné vody a nechte hodinu odstát. Roztok smíchejte s 10 litry čisté vody a nově zakládaný kompost prolévejte po 10 - 15 centimetrových vrstvách. 1 balení prášku vystačí na 1 - 2 metry krychlového kompostu.

Upozornění: Zamezte kontaktu s očima. Pokud se prášek při manipulaci dostane do styku rukama, umyjte je čistou vodou. Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue El Campo Bio Kompost 50 g

Aktivačný prášok Bio Kompost Yellow and Blue urýchľuje rozkladný proces v komposte vďaka obsiahnutým baktériám a enzýmom. Tie aktívne napomáhajú rozkladu organickej hmoty a urýchľujú tvorbu novej rašeliny až o niekoľko týždňov. Biologicky aktívny prášok aktivuje mezofilné baktérie a naštartuje tak rozklad organického materiálu.

Prírodné baktérie a enzýmy obsiahnuté v prášku naštartujú rozkladný proces, pri ktorom dôjde k rozloženiu aj zložitejších materiálov, ako sú vetvičky či slama, a zároveň urýchli dobu rokladu kompostu na niekoľko týždňov. Obsiahnuté baktérie sú bepečné a šetrné voči životnému prostrediu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Přírodní bakterie a enzymy
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz