/    /    /    /    /  

Argandia Elixír Opuncie 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Elixíry na pleť, Pleťové oleje, Oční séra
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
853
ks
Bez DPH 705 Kč

Argandia Elixír Opuncie 30 ml

Elixír Opuncie od značky Argandia je čistým přírodním koncentrátem kvalitního aganového a vzácného opunciového oleje. Oba tyto oleje jsou bohaté na vitaminy A, E a skup. B, minerály či nenasycené mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravý stav pleti. Elixír intenzivně pečuje a pokožku, vyživuje ji a chrání.

Elixír Opuncie díky arganovému oleji poskytuje pleti intenzivní výživu a regeneruje ji. Vysoký obsah antioxidantů napomáhá posilovat přirozenou ochranu pleti před škodlivými vnějšími vlivy a zabraňovat jejímu předčasnému stárnutí. Vzácný opunciový olej je ceněný pro své revitalizační účinky. Napomáhá vyhlazovat jemné vrásky kolem oči a rtů, stahovat póry či odstraňovat kruhy pod očima.

Použití: Několik kapek elixíru nanášejte ráno a večer na pečlivě očištěnou pleť. Jemně vmasírujte, dokud se konzistence nevstřebá.

Argandia Elixír Opuncie 30 ml

Elixír Opuncia od značky Argandia je čistým prírodným koncentrátom kvalitného aganového a vzácneho opunciového oleja. Oba tieto oleje sú bohaté na vitamíny A, E a skup. B, minerály či nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre zdravý stav pleti. Elixír sa intenzívne stará a pokožku, vyživuje ju a chráni.

Elixír Opuncia vďaka arganovému oleju poskytuje pleti intenzívnu výživu a regeneruje ju. Vysoký obsah antioxidantov napomáha posilňovať prirodzenú ochranu pleti pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a zabraňovať jej predčasnému starnutiu. Vzácny opunciový olej je cenený pre svoje revitalizačné účinky. Napomáha vyhladzovať jemné vrásky okolo očí a pier, sťahovať póry či odstraňovať kruhy pod očami.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Argania Spinosa Kernel Oil1), Opuntia Ficus Indica Seed Oil1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Argandia
ZA Le Camp Bernard
84110 Sablet
Francie
tel: 04 90 12 35 85
http://www.argandia.com/