/    /    /    /  

Elixirman 8 kapslí

Značka:
Množství: 8 kapslí
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Elixirman 8 kapslí

Elixirman je doplněk stravy pro muže, který napomáhá zkvalitňovat erekci. Obsahuje pouze složky přírodního původu, které podporují sexuální stimulaci, mužskou sílu, energii a výdrž. Vychází z více než 500 let starého čínského receptu. Obsažené bylinné složky pomáhají zdokonalit váš sexuální život bez nežádoucích vedlejších účinků.

Ženšen pravý je bohatý na enzymy, vitaminy A, B, C, D, E, F a další biologicky aktivní látky, které mají posilující a regenerační účinky při onemocněních centrálního nervového systému. Napomáhají zlepšení psychické a fyzické výkonnosti a zvyšují celkovou odolnost organismu. V Číně je dokonce považován za elixír mládí a silné afrodiziakum.

Houba lesklokorka lesklá obsahuje polysacharidy stimulující obranyschopnost organizmu. Kustovnice čínská je významným zdrojem antioxidačního a energizujícího vitaminu C. Alpinie lékařská kromě protizánětlivých účinků také výborně povzbuzuje libido. Šalvěj lékařská má uklidňující účinky na organismus. Pomáhá při nervovém vypětí a stresu, jež právě často způsobují poruchy erekce.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli jedenkrát za tři dny.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící matky.

Elixirman 8 kapslí

Elixirman je doplnok stravy pre mužov, ktorý napomáha skvalitňovať erekciu. Obsahuje iba zložky prírodného pôvodu, ktoré podporujú sexuálnu stimuláciu, mužskú silu, energiu a výdrž. Vychádza z viac ako 500 rokov starého čínskeho receptu. Obsiahnuté bylinné zložky pomáhajú zdokonaliť váš sexuálny život bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Ženšen pravý je bohatý na enzýmy, vitamíny A, B, C, D, E, F a ďalšie biologicky aktívne látky, ktoré majú posilňujúce a regeneračné účinky pri ochoreniach centrálneho nervového systému. Napomáhajú zlepšeniu psychickej a fyzickej výkonnosti a zvyšujú celkovú odolnosť organizmu. V Číne je dokonca považovaný za elixír mladosti a silné afrodiziakum.
 
Huba lesklokôrovka obyčajná obsahuje polysacharidy stimulujúce obranyschopnosť organizmu. Kustovnica čínska je významným zdrojom antioxidačného a energizujúceho vitamínu C. Alpínia liečivá okrem protizápalových účinkov tiež výborne povzbudzuje libido. Šalvia lekárska má upokojujúce účinky na organizmus. Pomáha pri nervovom vypätí a strese, ktoré práve často spôsobujú poruchy erekcie.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Panax Ginseng, Lycium Barbarum, Ganoderma Lucidum, Dioscorea Vilosa, Alpinia Officinalis, Salvia Officinalis
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
užití: vnitřní