/    /    /    /  

Elixirman 8 kapslí

Značka:
Množství: 8 kapslí
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 2 kapsle / 360 Kč
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1160
ks
Bez DPH 1009 Kč

Elixirman 8 kapslí

Elixirman je doplněk stravy pro muže, který napomáhá zkvalitňovat erekci. Obsahuje pouze složky přírodního původu, které podporují sexuální stimulaci, mužskou sílu, energii a výdrž. Vychází z více než 500 let starého čínského receptu. Obsažené bylinné složky pomáhají zdokonalit váš sexuální život bez nežádoucích vedlejších účinků.

Ženšen pravý je bohatý na enzymy, vitaminy A, B, C, D, E, F a další biologicky aktivní látky, které mají posilující a regenerační účinky při onemocněních centrálního nervového systému, napomáhají zlepšení psychické a fyzické výkonnosti a zvyšují celkovou odolnost organismu. V Číně je dokonce považován za elixír mládí a silné afrodiziakum.

Houba leskokorka lesklá obsahuje polysacharidy stimulující obranyschopnost organizmu. Kustovnice čínská je významným zdrojem antioxidačního a energizujícího vitaminu C. Alpinie lékařská kromě protizánětlivých účinků také výborně povzbuzuje libido. Šalvěj lékařská má uklidňující účinky na organismus. Pomáhá při nervovém vypětí a stresu, jež právě často způsobují poruchy erekce.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli jedenkrát za tři dny.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící matky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Panax Ginseng, Lycium Barbarum, Ganoderma Lucidum, Dioscorea Vilosa, Alpinia Officinalis, Salvia Officinalis
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
užití: vnitřní