/    /    /    /    /  

Chimpanzee Energy drink Gunpowder Grapefruit 30 g

Značka:
Množství: 30 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Energetické nápoje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
29
ks
Bez DPH 25 Kč

Chimpanzee Energy drink Gunpowder Grapefruit 30 g

Energy drink Gunpowder Grapefruit Chimpanzee s hořkosladkou příchutí grapefruitu pro přípravu energetického iontového nápoje pro sportovce, nebo pro doplnění potřebných živin ve fyzicky či psychicky náročných situacích.

Unikátní složení v sobě kombinuje nízkomolekulární a vysokomolekulární sacharidy, které jsou rovnoměrně vstřebávány do krve. Zajišťují dostatek energie v průběhu výkonu a omezují výkyvy hladiny krevního cukru. Nápoj je obohacen o ionty sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Dostatek těchto minerálů urychluje regeneraci svalů a předchází svalovým křečím.

Z prášku lze připravit izotonický i hypotonický nápoj. Hypotonický je vhodný před výkonem a v průběhu sportovního výkonu. A izotonický, na živiny koncentrovanější je pro rychlejší obnovu svalů po sportovním výkonu. Energy drink vám zajistí dostatek energie, hydratace a rychlou regeneraci svalů.

Použití: Pro získání izotonického nápoje rozmíchejte obsah sáčku ve 375 ml vody. Hypotonický nápoj získáte smícháním s 500 ml vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Maltodextrins, Glucose, Isomaltulose (20 %) , Sucrose, Acidification: Citrid Acid, Calcium lactate, Aroma Grapefruit, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Magnesium Citrate, L-ascorbic Acid, Pottasium Citrate, Pottasium Dohydrogenphosphate, Pottasium Chloride, Naringin, Vitamin B2 (Riboflavin-5-phosphate)
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový

Výrobce

Monkey Brothers s.r.o.
Koliště 639/21
602 00 Brno-Zábrdovice
Česká republika
tel: +420 602 778 594
www.chimpanzeebar.com