/    /    /    /    /  

Chimpanzee Energy drink Gunpowder Wild Cherry 30 g

Značka:
Množství: 30 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Energetické nápoje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
29
ks
Bez DPH 25 Kč

Chimpanzee Energy drink Gunpowder Wild Cherry 30 g

Energy drink Gunpowder Wild Cherry Chimpanzee se sladkokyselou chutí divoké třešně pro přípravu energetického iontového nápoje pro sportovce, nebo pro doplnění potřebných živin ve fyzicky či psychicky náročných situacích.

Unikátní složení v sobě kombinuje nízkomolekulární a vysokomolekulární sacharidy, které jsou rovnoměrně vstřebávány do krve. Zajišťují dostatek energie v průběhu výkonu a omezují výkyv hladiny krevního cukru. Nápoj je obohacen o ionty sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Dostatek těchto minerálů urychluje regeneraci svalů a předchází svalovým křečím.

Z prášku lze připravit izotonický i hypotonický nápoj. Hypotonický je vhodný před výkonem a v průběhu sportovního výkonu. A izotonický, na živiny koncentrovanější je pro rychlejší obnovu svalů po sportovním výkonu. Energy drink vám zajistí dostatek energie, hydratace a rychlou regeneraci svalů.

Příprava: Pro získání izotonického nápoje rozmíchejte obsah sáčku ve 375 ml vody. Hypotonický nápoj získáte smícháním s 500 ml vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Maltodextrins, Glucose, Isomaltulose (20 %) , Sucrose, Acidification: Citric Acid, Calcium Lactate, Aroma, Natural Coloring: Beetroot Juice Powder, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Magnesium Citrate, L-ascorbic Acid, Potassium Citrate, Potassium Dihydrogenphosphate, Potassium Chloride
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový

Výrobce

Monkey Brothers s.r.o.
Koliště 639/21
602 00 Brno-Zábrdovice
Česká republika
tel: +420 602 778 594
www.chimpanzeebar.com