/    /  
přeskočit na produkty značky >>

English Tea Shop

Značka English Tea Shop

"My v English Tea Shop milujeme čaj a tuto lásku chceme šířit. To je důvod, proč vnímáme jako svou životní cestu možnost přinášet všem ty nejlepší možné čaje."

Továrna English Tea Shop je nositelem hned několika bio certifikací z celého světa. Podle vedení firmy nabízí bio farmaření nejlepší a dobře dostupný praktický model toho, jak lze lokálně produkovat jídlo a nápoje, které jsou přátelské k životnímu prostředí. Značka proto podporuje Fair Trade produkci ve 25 zemích celého světa. 

English Tea Shop  vyrábí své produkty v továrně na Srí Lance a tato pomalu přechází do kategorie "bezuhlíková". Výroba se tak stává ekologičtější, šetrnější k životnímu prostředí a ekologicky udržitelnější. I samotné balení čajů je ekologické a výběru obalových materiálů je věnována velká pozornost. Během balicího procesu se využívají pouze recyklované fošny a i všechny další materiály jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné.

Řazení: Certifikát:
13 druhů, 25 pyramidek
300
Adventní kalendář Vánoční ozdoby přináší 13 variací černých a zelených čajů. Kvalitní čaje doplněné o koření a kousky sušeného ovoce vám zpříjemní č
9 druhů, 72 ks
399
Sada porcovaných čajů English Tea Shop Bílé Vánoce obsahuje kombinace zelených, černých i bylinných čajů, mezi kterými si každý vybere ten svůj oblí
79
Bílý porcovaný čaj English Tea Shop přináší kvalitní čaj v praktickém balení. Přirozeně sladká jemná chuť bílého čaje povzbudí a osvěží mysl i tělo.
79
Bílý čaj s kousky borůvek a bezovým květem English Tea Shop má svěží ovocnou chuť, která povzbudí a vzpruží unavené tělo i mysl.
79
Bylinný čaj s osvěžující chutí citrusů English Tea Shop spojuje osvědčenou kombinaci citrusových plodů a štiplavého zázvoru.
79
Heřmánkový čaj English Tea Shop má nejenom příjemnou chuť a uklidňující vůni, ale také pozitivně působí na zdraví celého organismu.
79
Mátový čaj English Tea Shop má skvělé osvěžující účinky na celý organismus, napomáhá od bolestí hlavy i od žaludečních nevolností. 
79
Porcovaný ovocný čaj šípek a malina English Tea Shop osvěží jemnou chutí letního ovoce. Spojení malin, jablka, černého rybízu a granátového jablka v
79
Klasická chuť černého cejlonského čaje se snoubí s exotickým voňavým kořením v čajových sáčcích English Tea Shop Chai.
79
Tradiční černý čaj Earl Grey English Tea Shop je skvělým společníkem nejenom ke snídani. Sytá a přesto osvěžující chuť černého čaje povzbudí tělo i
79
Černý snídaňový čaj English Breakfast English Tea Shop je vhodným náhradníkem místo ranní kávy, díky obsahu teinu vás pozvbudí a osvěží.
79
Černý čaj bez kofeinu English Tea Shop je výbornou náhražkou ranní kávy pro ty, kdo nechtějí či nemohou konzumovat kofein. Navíc chutná skvěle.
English Tea Shop Černý čaj Lapsang Souchong 20 ks
79
Černý porcovaný čaj Lapsang Souchong English Tea Shop vás potěší svou typickou chutí s jemným kouřovým aroma. Lehká avšak sytá chuť černého čaje vás
79
Černý čaj s kousky broskví a zázvoru English Tea Shop potěší osvěžující lehkou chutí ovoce a štiplavého zázvoru. Chutná skvěle kdykoliv během dne.
9 druhů, 72 ks
399
Dárková sada porcovaných čajů Červené Vánoce obsahuje kombinaci kořeněných, zelených i černých čajů, ze kterých si každý vybere ten svůj nejoblíbeně
15 pyramidek
248
Černý ochucený čaj English Tea Shop Coffee Cream v sobě spojuje typickou chuť černého čaje s voňavými praženými kávovými zrnky a aromatickým kořením
439
Dárková sada čajů Diamond Jubilee přináší jedinečnou kombinaci kvalitních jednodruhových i míchaných čajů k oslavě výročí 60 let panování britské kr
9 druhů, 72 ks
439
Dárková kouzelně vypadající sada čajů English Tea Shop potěší každého milovníka čaje, nebo vyplní rodinnou zásobu čajů pro všechny příležitosti.
1-18 z 51první2poslednívpřed